Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prsa/grudi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prsa/grudi

    Pretpostavljam da svi imamo grupu misica koja bolje ili brze reaguje na vjezbe kao i onu koja ne reaguje.Vec skoro mjesec dana sam na dijeti i spio sam skinuti oko 2-3 kile.Rezultat se nazire,necu reci jos uvije vidi.Ruke mi odlicno reaguju,inace uvijek sam uspijevao da sa mjesec dana vjezbe sa rukama uradim vise nego sa nekim drugim dijelom tijela za par mjeseci.Ledja ,noge ramena zadovoljan sam kako ide ali grudi.Izgleda da mi je to genetski dio tijela koji ne reaguje tako dobro ili ja jednostavno nesto ne radim kako treba.Trening za grudi ima 4 vijezbe sa po cetiti serije ponavljanja 12-10-8-6.Prvo ravni bench,kosi,razvlacenje na sajlama zatim propadanje .Najmanje se vidi pomak na srednjem dijelu grudi a najvise na vanjskom.Prilikom vjezbanja osjetim pump ali mi prsa jednostavno zaostaju.Da li bih trebao da podignem broj serija ili ponavljanja ili vijezbi?Da li da pocnem da prsa treniram dva puta sedmicno ili da dodam sklekove na svakodnevnu rutinu.Hvala

  • #2
    Nema izgradnje misica u kalorijskom deficitu.

    To sto se tebi nadzire su vjerovatno nub gainsi.

    Za misice treba papati...



    Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

    Comment


    • #3
      Drugim rijecima trebao bih povecati unos Uh ako sam dobro shvatio,ili drugim rijecima na definicija ne gradi masu,jel tako?

      Comment


      • #4
        Pa ja bi rekao da na definiciji nema mase.

        Ali za pocetak koliko si visok, koliko kila imas?

        Koji ti je cilj?

        Ima tu puno iskusnijih i pametnijih od mene.

        Sad ce se ukljuciti sa savijetima.

        Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

        Comment


        • #5
          Visina 172-3
          Tezina trenutno 75kg
          Cilj skinuti masno sa stomaka
          Ne moram biti izrezan al cisto da nema slaufa,kada sam skroz na definiciji izgledam presitno.

          Comment


          • #6
            Skinut masno tkivo i spustit postotak masnoca na neki pristojan nivo..
            Nakon toga radit kvalitetnu masu da se sto manje umastis..
            <-
            Ponavljanjem ovoga u ciklusima, ultimativno budes veci, sa manjim postotkom masnog tkiva..

            Ali je to proces koji traje, ne tjednima, ne mjesecima, nego vjeroj. godinama (ovisno o tome sto ti je ultimativni cilj).
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              ovako to izgleda nakon 4 sedmice,slikano ujutro nemam iskustvo u poziranju
              Attached Files
              You do not have permission to view this gallery.
              This gallery has 2 photos.
              Last edited by Vrbas; 21-03-19, 17:44.

              Comment


              • #8
                ne znam da li se vide slike?

                Comment


                • #9
                  Vide se.. Ne lose!
                  Samo skidaj dalje bodyfat
                  Online Transformacijski Specijalist:
                  Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                  Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                  Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                  Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                  ->
                  http://www.fgfitness.uk
                  GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                  Comment


                  • #10
                    Skidam,mada ima dana kad mi se omakne neko jelo jednom tokom dana,iskontrolisem to kasnije.Meni prije treninga odgovara jaci obrok jer na treningu imam vise snage/energije

                    Comment


                    • #11
                      Mozda ce zvucati glupo ali, mucio sam slican problem dugo bas.

                      Slucajno u teretani mi kaze frajer da nakon svake serije, ustanem ispruzim ruke i samo stezem prsa 10x, zatim 10sec da drzim tako.

                      Mozes mjenjati polozaj ruku, sredina, nisko, visoko ali, uvijek 95% da su ispruzene.

                      Comment

                      Working...
                      X