Announcement

Collapse
No announcement yet.

Animal Cuts

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Animal Cuts

    Pozdrav forume.
    Imam 24 godine, 194cm i 91kg. Treniram zadnjih 4 mjeseca aktivno i sa 98 kila sam dosao na pomenutih 91 i tu stojim vec neko vrijeme. Sagorjevao sam masti i gradio misice dosta dobro i mogu reci da sam zadovoljan, ali imam problem sa masnim naslagama na stomaku (i ono sa strane, znate na sta mislim). Tako da sam se odlucio za Animal Cuts.
    Danas je 4 dan da ga uzimam i imam par pitanja:

    1. Znam da ce neki rec da mi nije potreban ali vjerujem da je dobar sagorjevac i ocu da odradim jedan ciklus i dosta je. Svjestan sam da cu mozda i izgubit koje kilo ali kasnije cu probati da ih povratim. Da li je to ok?

    2. Od juce se osjecam malo malaksalo, umorno. Nemma volju za treningom. Zasto je to tako i je li to normalno. Da stanem ili nastavim? Citao sam da mogu izbaciti crvenu kapsulu (ne znam zasto bi to pomoglo?)

    3. Regulisem ishranu koliko mogu jer ne mogu da biram sta da jedem, jer nisam kod kuce, bavim se pomorstvom. Takodje povecao sam unos vode na minimum 3 litre dnevno. Da li treba na jos nesto da obratim paznju?

    4. Osjecam malu nelagodnost u predjelu stomaka i zeludca ali malo se sve smirilo jer sam jos dodatno pocao unos vode.

    To je to za sad, jedva cekam da mi neko odgovori da mi da par savjeta, blizi se ljeto

    Pozdrav



  • #2
    Animal cuts je smece veliko. Ne treba ti to.

    Comment


    • #3
      Porez na budale.

      Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

      Comment

      Working...
      X