Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treninzima tipa boks se ne može smršavati? Prestankom uzimanja proteina se smanjiš?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treninzima tipa boks se ne može smršavati? Prestankom uzimanja proteina se smanjiš?

    Ispričavam se ako sam falio podforum, ovaj mi se činio najprikladnijim.


    Da li je istina da se treninzima tipa boks, kickbox , bla bla bla ne može smršavati nego se samo postaje veći. U smislu veći kao da se ne troši salo nego da se samo dobivaju mišići. Osobno mislim da je to glupost al me svejedno zaintrigiralo.


    Također sam čuo da osoba koja pije proteine , kad ih prestane uzimat jako brzo izgubi svu "veličinu". Da li je to istina ? Također mi se čini kao glupost.

  • #2
    Re: Istina ili laž ?

    1. Gubis salo i dobivas misice
    2. NE gubis svu ''velicinu''

    Comment


    • #3
      Re: Istina ili laž ?

      1. Netocno. Da je isitna, svi bi bile heavyweight kategorija.

      2. Netocno.

      "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

      Youtube shit
      Web

      Comment


      • #4
        Re: Istina ili laž ?

        to inače pričaju ljudi koji nemaju pojma o bodybuildingu niti ih zanima.imaju predrasude prema zdravom načinu života pa iznose raznorazne gluposti tipa:"proteini su kemija","ako ih prestaneš piti mišići se pretvaraju u salo","nije ni čudo što je toliki kad pije te proteine"........a nisu ni svjesni da unose svaki dan proteine u sebe.

        Comment


        • #5
          Re: Istina ili laž ?

          To postaje smijesno da kad se prestanu piti proteini izgubi sva velicina. Pa neces nikad prestat jesti ribu, jaja, bijelo meso, piti mlijeko, ali je problem sto su ljudi dosta primitivni pa ne zele znati vec samo tjeraju po svom
          I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

          Comment


          • #6
            Re: Istina ili laž ?

            1. Zavisi od vrste treninga, tj. preferencija samog sportaša.
            2. Pad na veličini se uopće ne bi trebao vidjeti, ako osoba nastavi trenirati i pravilno se hraniti. Čim ti prestaneš trenirati, da se ne znam kako hraniš, mišići će ti u određenoj mjeri izgubiti na volumenu.

            Comment


            • #7
              Re: Istina ili laž ?

              Originally posted by WTF View Post
              1. Gubis salo i dobivas misice
              Oprosti, ali koliko ja poznajem ljudski metabolizam, ovako što je nemoguće. Ti povećanjem mišićne mase zaista možeš smanjiti bodyfat jer se tu radi o omjeru, tj. čistoj matematici. No to ne znači da ćeš zapravo gubit salo. Dapače, neminovno je dobivanjem mišića, dobiti i nešto sala i obrnuto, mršavljenjem gubiti i nešto mišića. Koliki će ti omjeri biti, e tu je glavna caka.

              Comment


              • #8
                Re: Istina ili laž ?

                ovo za proteine je smiješno... pa proteina ima u hrani... da počneš toliko drastično gubiti na mišićnoj masi moraš prestat jest.
                uostalom ti proteini u prahu nisu uopče čudotvorni napitak, neki likovi kad pričaju o njima ko da pričaju o steroidima...

                Comment

                Working...
                X