Announcement

Collapse
No announcement yet.

kružni trening? nakon svakog treninga boli dio tijela? Whey protein? masne naslage na nogama?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: BB početnička pitanja!

    eh momci, poslije dizanja tega u desnoj ruci imam bolove neke, tu gdje se narkomani pikaju u vene, e ta kost tu me po malo boli, radio sam vjezbu za biceps sa ne velikom tezinom, nekome se desavalo nesto slicno?

    Comment


    • Re: BB početnička pitanja!

      jesi li se dovoljno zagrijao,radis li pravilno vjezbe,uzmi si neku kremu ljekarni za zglobove i pij omega3 obavezno,i smanji kilaze koncentriraj se vise na izvodenje vjezbe,a ako te neprode i nakon mazanja kremom i preskoci 2 treninga bicepsa onda podi doktoru

      Comment


      • Re: BB početnička pitanja!

        ma stacu polazit doktoru, mati i otac su mi doktori, ali bi mi odma krenuli srati, sto ja dizem tegove, sto ovo, sto ono... ma ne boli to mene puno, vidit cu do sutra sta ce biti, a omega 3 cu krenuti pit, hvala na odg. .

        Comment


        • Re: BB početnička pitanja!

          Ne boli te kost, upalio ti se nervus brachialis najvjerovatnije. To se najčešće desi ako se bez predhodnog zagrijavanja krene raditi sa velikim težinama. Odmori biceps 1 sedmicu, ako ne prođe onda si u belaju stopiraj 2-3 sedmice.

          Comment


          • Re: BB početnička pitanja!

            Eh, radio sam leđa i ramena, sad dok sam radio leđa, radio sam vježbu onu (držao sam bučice u rukama) ruke raširene sa tegovima pa ih spojim, eh dok sam to radio osjetio sam kao malu bol u leđima na jedan trenutak u pršljenu, tako isto dok sam podizao bučice od dole na gore, a tako isto i pri vjezbi za ramena, bucice sam drzao iznad ramena i istezao laktove prema gore... Molim pomoc u tome i recite mi gdje gresim, to nisu veliki bolovi, nego me zaboli nesto kod prsljena na sekundu ...

            Comment


            • Re: BB početnička pitanja!

              Sigurno neispravna tehnika.

              Comment


              • Re: BB početnička pitanja!

                Proizvodnja vlastitog caseina http://www.youtube.com/watch?v=iwhjGK95aNE Šta mislite???
                Some people dream of success while others wake up and work hard at it!!!

                Comment


                • Re: BB početnička pitanja!

                  vrhunski izgleda, volija bi probat napravit... samo nikako da dokucin koliko je mlijeka stavia.... ako iko zna nek pomogne
                  “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                  Comment


                  • Re: BB početnička pitanja!

                    evo ja sam nakon dosta guglanja dokucio da bi to trebala bit 1litra...
                    “I don’t do this to be healthy, I do this to get big muscles.”

                    Comment


                    • Re: BB početnička pitanja!

                      Originally posted by IvorIvor View Post
                      evo ja sam nakon dosta guglanja dokucio da bi to trebala bit 1litra...
                      kolko se dobije iz jedne litre?
                      Some people dream of success while others wake up and work hard at it!!!

                      Comment


                      • Re: BB početnička pitanja!

                        nije loše, valja probati
                        "I hated every minute of training, but I said, don’t quit. Suffer now and live the rest of your life a champion."

                        Comment


                        • Re: BB početnička pitanja!

                          Kolki mi mora unos kalorija biti na dan kad nevježbam? (tjelesna težina 66kg)
                          Some people dream of success while others wake up and work hard at it!!!

                          Comment


                          • Re: BB početnička pitanja!

                            isti kao i na dane kad vjezbas
                            MYPROTEIN

                            Comment


                            • Re: kružni trening? nakon svakog treninga boli dio tijela? Whey protein? masne naslage na noga

                              Bok!
                              Evo i mene! Čitam već forum dosta dugo i od prošlog tjedna sam krenuo u teretanu.

                              Malo o meni:

                              VISINA: 185 m
                              MASA: 92kg
                              OBLIK TIJELA: Endomorph
                              GODINE: 17

                              Znači ovako... IMAM PAR PITANJA I MOLIM VAS DA NA NJIH ODGOVORITE:

                              1) Krenuo sam u teretanu i trener mi je napravio program kružnog treninga, koji se sastoji od tri kruga
                              ponavljanja vježbi za pojedini dio tijela. Što mislite o tome, da li je to dobro za početnike kao što sam ja?

                              Dobro je da tijelo udje u rutinu!
                              Nakon toga pretpostavljam da ce ti dati split trening
                              2) Da li je normalno da me nakon svakog treninga boli pojedini dio tijela? Da li je to dobro, tj. da li je to rezultat
                              vježbe ili je to bol zbog nerazgibanosti?

                              To je sasvim normalno, cak i pozeljno da nakon svakog treninga dobivas upalu
                              Rastezi se poslije toga. Procitaj malo o mlijecnoj kiselini
                              3) Mislite li da je poželjno poslije treninga uzimati proteinsku pločicu ili već odmah kao početnik Whey protein?

                              Pozeljno je sto prije dignuti inzulin i unijeti aminokiseline u organizam
                              Kupi whey i glukozu koju ces konzumirati odmah nakon odradjenog treninga
                              4) Cijelo tijelo mi je počelo lagano dolaziti u formu odlaskom u teretanu? Da li je za početak 2-3 puta tjedno (dok se
                              ne uhodam u vježbe) premalo ?

                              3 puta tjedno je dobro za pocetnika
                              Tijelo ce samo osjetiti kad bude spremno za pomake
                              Vidjet ces s vremenom koji ti rezim treninga vise lezi
                              4 puta tjedno, 3 puta tjedno ili pak 5 puta tjedno
                              5) Genetski mi je određeno da imam prilično debele noge, koje su zapravo sklone da ističu pojedine mišiće. Koji je
                              najbolji način da se riješim nepotrebne masne naslage s nogu? Da li masne naslage s nogu mogu najlakše skinuti trčeći
                              na cardio traci za trčanje ili je najbolje koristiti sprave poput leg press-a ili slično?

                              Ne postoji lokalno gubljenje masti, ali postoji zato opce gubljenje masti (i dijela misica) sa kalorijskim deficitom
                              Ovisno o %BFu, zna se da li je potrebno gubiti masti, ili dobivati misice
                              Postoji vremenski period (kod pocetnika samo), kada gubi salo i dobiva misice, tzv pocetnicki boost
                              Iskoristi to
                              6) Još jedno glupo znatiželjno pitanje: Kako to da neke osobe koje vježbaju imaju istaknute "žile" na rukama, dok drugi
                              "bulky" tj. debeli bilderi imaju mišiće koji zapravo izgledaju kao nakupina masnog tkiva bez tih takozvanih "žila"?? Ako me kužite :/ ??

                              Malo nerazumljivo pitanje,
                              meni za zile sluzi 5g AAKGa, 5g Citrulin Malata, 5g BA, i 100mg aspirina 4-5 sati prije treninga
                              jedna osoba sa foruma je preporucila jednu casicu loze takodjer
                              smanji BF pa zile budu izrazenije (ali iskljucivo su genetski podredjen ili nisi)
                              Originally posted by servantess
                              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                              Comment

                              Working...
                              X