Announcement

Collapse
No announcement yet.

bol u ručnom zglobu lijeve šake

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bol u ručnom zglobu lijeve šake

    Idem godinu i 4 mjeseca u teretanu i zglob me boli vec nekih 2 i pol mjeseca,bio sam kod doktora slikao ruku,slika pokazuje da je istegnuce,kolko to vremenski traje da prodje ?

  • #2
    proteini i fatburneri

    idem dosta u teretanu i sad bi htio smršaviti koristim trenutno charge od labrade i nytro tech,dali je dobar kao fat burner hydroxycut i uz to optimum gold whey ili mass tech,htio bih skinuti trbuh i svumasnocu iz tjela i nabit misicnu masu sto je najbolje koristiti za to ?

    Comment


    • #3
      Re: bol u ručnom zglobu lijeve šake

      neka odgovri neko tko stvarno zna, nesto o tome,hvala

      Comment


      • #4
        Re: proteini i fatburneri

        Originally posted by Vujo View Post
        idem dosta u teretanu i sad bi htio smršaviti koristim trenutno charge od labrade i nytro tech,dali je dobar kao fat burner hydroxycut i uz to optimum gold whey ili mass tech,htio bih skinuti trbuh i svumasnocu iz tjela i nabit misicnu masu sto je najbolje koristiti za to ?
        kaka ti je prehrana? napiši šta jedes i koliko
        koliko imaš kg i visina

        Comment


        • #5
          Re: bol u ručnom zglobu lijeve šake

          ok 1.87 cm 97 kg, a ovaj zadnji mjsec i pol dana sam trco i jeo pravilnu prehranu i sa 96 kila pao na 87 i onda sam se odjednom poceo prezderavta i napucao u par dana na 97 kila nevjerojatno ali sad cu zaozbiljno pocet sam si reko jer ja tesko smrsavim a lako se udebljam,ujutro kad sam bio na pravilnoj prehrani sam jeo npr u 9 ujutro zitarice pa u 12 popio proteine poslije treninga pa ako dva posni sir tuna i spinat oko 5 spinat piltina i posni sir i navecer voce uz to sam prije trcanja koristio 3 kapsule charge od labrade inije nesto bas trco sam na traci 20 min pa bicikla 20 min i orbitrek 20 min

          Comment


          • #6
            bol u lijevom ručnom zglobu šake

            idem u tertanu vec nekih godinu i 4 mjeseca i bol u zglobu sake mi traje vec skoro tri mjeseca 3 tjedna ne treniram kako da me to prodje slikao sam zglob istegnuce je kao da bi trebao mirovat 6 tjedana dali se treba kosta vratit na mjesto ili samo mirovat ?

            Comment


            • #7
              Re: bol u lijevom ručnom zglobu šake

              istegnuce je tipa ozljeda ligamenata, znaci striktni odmor. meni je bilo sa laktom tako.mirovo 4tjedna i onda krenio lagano sa istezanjem itd...kost netereba vracat inace bi ti je oni odma namjestili..kad kost ispadne to su muke koje nezelis proc,vjeruj mi...odmaraj,ne naprezi i odmaraj
              Pocivao u miru Bozjem

              22.12.1984 - 20.12.2012

              __________________________________________________ ___________________________

              mentor: Sasa Draskovic

              Comment


              • #8
                Re: bol u lijevom ručnom zglobu šake

                ok,hvala,znaci samo da mirujem,mislim mogu ic u teretanu i radit vjezbe koje ne opterecuju zglob,ali ako mirujem zglob ce proci,dali je istegnuce i iščašenje isto ili ?

                Comment


                • #9
                  sto napraviti da me prodje bol u lijevom zglobu šake ???

                  mjesec dana mirujem i izgubio sam malo misicne mase samo trčim u teretani i vozim biciklui robitrek dok me ne prodje zglob ne mogu radit sklekove ni benđ uopce dali mi neko moze pomoci ako ima slicnih iskustava s time.bol mi vec treaje 3 i nesto mjeseca ali sam skoro 2 mjesca unatoc tome trenirao sad ne treniram vec mjesec dna a doktor mi je rekao da bi trebao mirovat 6 tjedana ???

                  Comment


                  • #10
                    Re: sto napraviti da me prodje bol u lijevom zglobu šake ???

                    Kad radim vježbe za podlakticu (wrist curls sa bučicom) osjećam bol u zglobu obje ruke, ali u lijevoj me malo više boli. Je li znate zbog čega je tako?

                    Comment


                    • #11
                      Re: sto napraviti da me prodje bol u lijevom zglobu šake ???

                      Originally posted by ivan1950 View Post
                      Kad radim vježbe za podlakticu (wrist curls sa bučicom) osjećam bol u zglobu obje ruke, ali u lijevoj me malo više boli. Je li znate zbog čega je tako?
                      previše kila?
                      loša izvedba?
                      ne zagrijanost?

                      to mi prvo pada na pamet
                      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                      Fak me, right?

                      Comment

                      Working...
                      X