Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kada radim sklekove osjecam malo zatezanje iznad desnog ramena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada radim sklekove osjecam malo zatezanje iznad desnog ramena

    Pozdrav svima, imam jedan problem, kada radim sklekove osjecam malo zatezanje iznad desnog ramena, takodjer mi je izrazenija malo kost iznad ramena, neznam dal je to kljucna kost ili ramena...ugl zbog toga mi je desna sisa vidljivo manja od lijeve i to mi smeta....sta da radim????

  • #2
    Re: Jedna sisa veca od druge

    ugradi silikone

    Comment


    • #3
      Re: Jedna sisa veca od druge

      http://www.building-body.com/forum/t...je-vje%C5%BEbe
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Kada radim sklekove osjecam malo zatezanje iznad desnog ramena

        http://www.building-body.com/forum/t...je-vje%C5%BEbe

        -Problem je sta ovdje svi govore o benchu, a ja vjezbam ugl bez utega, pa tako za prsa najvise radim siroke sklekove...isto tako spominje se da je to zbog toga jer je jedna strana slabija od druge, ali ja sam desnjak, a desna mi je manja...??

        Comment


        • #5
          Re: Kada radim sklekove osjecam malo zatezanje iznad desnog ramena

          sto ces svi smo genetski drukciji, samo s sklekovima ces tesko uspit to korigirat, nabij malo mase na prsima pa mozda bude bolje, radis s onin sto imas

          Comment


          • #6
            Re: Kada radim sklekove osjecam malo zatezanje iznad desnog ramena

            a da istina, a probacu bench s bucicama i sklekove i dalje ali mjenjajuci poziciju ruku ili sklekove s loptom ili tako nesto ma da imam dosta mase na prsima...ugl fala na pomoci

            Comment


            • #7
              Re: Kada radim sklekove osjecam malo zatezanje iznad desnog ramena

              Ako te zateže u nekom dijelu leđa ili ramena provjeri možda da nemaš mijogelozu negdje; pojavom mijogeloze se na početku osjeća zatezanje.

              Comment


              • #8
                Re: Kada radim sklekove osjecam malo zatezanje iznad desnog ramena

                Originally posted by plastikman View Post
                Ako te zateže u nekom dijelu leđa ili ramena provjeri možda da nemaš mijogelozu negdje; pojavom mijogeloze se na početku osjeća zatezanje.
                Kako da to provjerim?? ...moze bit jer me vec vise od god dana zateze i koci me u vratu :/

                Comment

                Working...
                X