Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol i pucketanje u laktu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol i pucketanje u laktu

    Imam 14 godina i boli me lakat vec 3 mjeseca, kada radim triceps samo mi nesto preskoci i pukne, boks treniram vec 2 godine, dali bi smio uzimati neke preparate za zglobove kao sto je glukozamin, i dali ce ovo proci vremenom dok ne ojacaju laktovi ?

  • #2
    Re: Bol i pucketanje u laktu

    ako traje tako duge nece proci s vremenom, mazi lakat kremom 2-3 x dnevno ono deeprelef i te fore, eventualno stavi neku bandažu oko lakta, i postepeno ga zagrijavaj mislim na to da ne ides na velike kilaze(velike za tvoje tijelo) i da se bolje razgibas i zagrijes na salama.. ako ti to nece pomagat, uzmes pauzu od svih tih aktivnosti jedno 2 tjedna, da lakat odmoris. imo sam isti problem nedavno ali me bol drzala za vrijeme treninga i neko vrijeme nakon, uglavnom pomogao mi je jedino odmor, a ove druge stvari sad koristim kao mjere opreza. Ako te konstantno boli zaputi se doktoru.. sretno

    I da smijes koristit te preparate ali je upitno koliko oni uistinu pomazu.
    Dont drink, dont smoke just eat and work

    Comment


    • #3
      Re: Bol i pucketanje u laktu

      Meni isto laktovi puknu dok radim sklekove. Ali to je samo hrskavica. Probaj odmoriti par dana laktove.

      Comment


      • #4
        Re: Bol i pucketanje u laktu

        Tako to lako dode do ozljede kad se nepravilno trenira...bilo rjec o nogama,rukama bilo cemu-nikad se ne ispruzuj do kraja.ako radis ruke bilo biceps ioi triceps nikad ih ne ispruzi do kraja da dode do ispruzenja i zakljucavanja laktova...
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #5
          Re: Bol i pucketanje u laktu

          Isao sam kod doktora i rekao je da mi je to urodjeno, da mi tetive preskacu, da se to javilo za vrijeme pubertera. Dosta sam padao na lakat dok sam bio mali ali mi nikad nije puco.Drugi doktor mi je rekao da je to zato sto rastem . dali ce omega 3 tu ista pomoci

          Comment


          • #6
            Re: Bol i pucketanje u laktu

            nista ti tu nece pomoc na nacin da to nestane, dali ti imas konstantnu boli? znaci da te i ovog trena boli ili se bol javlja samo kod treninga? ugl pauzu napravi i prakticiraj sve ovo sta sam ti napisao
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #7
              Re: Bol i pucketanje u laktu

              Dali bi smio ovo uzimati ?
              http://www.building-body.com/shop/pr..._-_60_tableta/

              posto ja jos rastem i razvijam se?

              Comment


              • #8
                Re: Bol i pucketanje u laktu

                najbolje je uvijek posvjetovati se sa svojim lijecnikom

                Comment

                Working...
                X