Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol po sredini leđa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol po sredini leđa

    Pozdrav, evo taman sa treninga odradio sam noge i ramena i sad kad sam se malo ohladio osijecam neugodnu bol u leđima između lopatica kada spustim glavu (pogledam dolje) nije toliko jaka moze se trpit al opet me malo zabrinjava, sta da uradim ocu li spustat glavu malo prema dolje ili da mirujem ? Hvala unaprijed

  • #2
    Re: Bol po sredini leđa

    pitanje: jesi li radio i trapez sa ramenima ?
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Bol po sredini leđa

      nisan radija san cucanj, donkey raise , i extenzije za kvadriceps i zadnju lozu , a za ramena san dumbell press, povlacenje do brade, lateralna u stranu sa jednom rukom

      Comment


      • #4
        Re: Bol po sredini leđa

        oktrio sam da me boli liva lopatica al onaj dio koji je po sredini leđa

        Comment


        • #5
          Re: Bol po sredini leđa

          Originally posted by ASD View Post
          oktrio sam da me boli liva lopatica al onaj dio koji je po sredini leđa
          ja sam jedno vrijeme vrijeme takvu bol dobivao kad god sam radio trapez, ispravio formu i nije vise bilo belaja
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Bol po sredini leđa

            to i ja htjedoh reći. vjerovatno zbog lošije forme izvođenja aktiviraš i trapez.
            ja bi rekao najprije kod podizanja do brade, jer on i inače aktivira trapez dosta. teško da je od ove druge dvije.

            možda je skolioza, pogledaj se u ogledalo i vidi da li ti je jedno rame više od drugoga .
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #7
              Re: Bol po sredini leđa

              a dobro to podizanje do brade inace uzmem malu kilazu cisto da pogodim , a sad sam pogleda na ogledalo i ramena su u razini ..
              bol je kao da sam istegnio neku tetivu ili mi se upalio samo taj dio pa kad spustam glavu onda osijecam a kad drzim uspravno onda ne osijecam nista

              Comment


              • #8
                Re: Bol po sredini leđa

                skolioza 99%
                TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                Comment


                • #9
                  Re: Bol po sredini leđa

                  vec mi je malo proslo i mogu spustit glavu vise i bol je manja, a ako je skolioza ima li koja terapija za to ili moramu doktora? i kako moze doc do skolioze?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bol po sredini leđa

                    svi imaju skoliozu u određenom stupnju samo kod nekih ljudi bude jaće naglašena.
                    uzrok je nejednaka razvijenost mišića uz kralježnicu. podgledaj na wikipediu

                    prati stanje i ako budeš imao većih problema poduzimajnešto. ja osobno idem kod kiropraktičara povremeno
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bol po sredini leđa

                      a zaletit cu se do doktora nista me nece kostat jer mislim da je bolje sad nego kad se stanje pogorsa

                      Comment

                      Working...
                      X