Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nezgoda u teretani,preskočilo nešto u ramenu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nezgoda u teretani,preskočilo nešto u ramenu

    Originally posted by WTF View Post
    Prvo moras nauciti trenirati a ne s ponasati kao sivonja kad udjes u teretanu. I da, ostavi ego kuci jer zbog ega si se ozlijedio.
    Shvati da se natjeces sam sa sobom a ne s drugima i da se ne bencha satima...
    Svaka budaletina moze uci ( i ulazi ) u gym i odmah se zavali na bench i natovari sve ploce od 5 kg koje teretana ima nebi li izgledalo kao da dize 300 kila... A naravno da se pritom ne zagrije.
    Malo se smiri i kreni vjezbati pametnije i razumnije inace ces biti kratkog vijeka...
    Ja vezbam zbog sebe i ne takmicim se sa drugima,ne tovarim tegove po 5 kila...jer idem uglavnom kad je teretana prazna da mogu u miru trenirat!Ovo sa egom je budalastina....ja samo zelim.....izvuci maximum iz sebe....a ne dokazujem se drugima....Ne tovarim velike tezine,....radim sa 45-60kg..serije...Postepeno smanjujem...broj ponavljanja..prema vecoj tezini....Istina moje zagrijavanje je bilo 0 i do sada nije bilo ozleda ...a sada cu se bolje zagrjavati.....zar nije uvek najbolje izvuci maximum iz sebe?A nisam takmicarski duh..tj jesam..ali ne da bi se dokazao nego sve radim zbog sebe..i ne prsim se sa tim..sto idem u teretanu...ovo je bio nesrecan slucaj..i pazicu da se ne ponovi....meni je najveci strah da se ne ozledim jace...ne zbog toga da me boli...nego da necu moci nastaviti vezbati.....ali ok..svako ima svoje misljenje...nadam se da si iz ovoga izvukao moj cilj..

    Comment


    • #17
      Re: Nezgoda u teretani,preskočilo nešto u ramenu

      Originally posted by SF90X View Post
      Jesi 100% siguran..jer to nije od vezbanja.....nego nezgoda...nisam imao više snage..i teg mi je prevagnuo i kako mi je ruka otišla u nezgodan polozaj.....znaci previse je otisla dole nesto je preskocilo..ja prije mislim da sam istegao nesto..jer to nije bilo od vezbanja nego kad mi je ruka otišla i teg ju je povukao brzo...i valda nezgodno i isteglo se nesto..ili slicno...nije znaci od preteranog vezbanja...nego od toga..hah....benc izbacit to mi je nezamisljivo
      nisi ga potrgao u doslovnom smislu rijeci ali da si ga malo iscascio to sigurno jesi . kazem nisi ni prvi ni zadnji i meni se to dogodilo ,onda dolazi do preskakanja ramena i problema sa zivcem uglavnom odmor, pamet u glavu i malo vise paznje drugim vjezbama ne samo benchu
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • #18
        Re: Nezgoda u teretani,preskočilo nešto u ramenu

        Hvala na odgovoru,radio sam samo prsa taj dan......i imam 4 vezbe za prsa...bench,kosi,ona sa jednorucnim tegom i gladijator......ona za prsa.....

        Comment


        • #19
          Re: Nezgoda u teretani,preskočilo nešto u ramenu

          Evo danas sam bio u teretani,.....i od prošle srede nisam otkad sam rame zeznuo...pa me prehlada uvatila..ali sad sam bio i manju tezinu na bencu..radio...nista me ne boli...ruke sam danas radio..i nisam nikakvu bol osetio jedino na jednom malom delu ...skroz malo zazigalo..ali prolazi...HVALA BOGU NECE BIT PROBLEMA...(VALDA)..:P..

          Comment

          Working...
          X