Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bolovi u ručnim zglobovima kada radim biceps sa EZ šipkom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolovi u ručnim zglobovima kada radim biceps sa EZ šipkom

    Zglobovi me bole najviše kada radim biceps sa EZ šipkom,neki dan si povecam kilazu za 5kg i jednostavno su me toliko ubili da iducih 5-6 dana nisam isao u teretanu.Imam osjecaj kao da su mi se misici razvili a zglobovi ostali na pocetnoj razini,ne znam kako da ih ojacam i da smanjim bol.Kazu mi da si uzmem steznike,ali od pocetka ih nisam uzimao pa ne znam hoce li imati ucinka ako ih sada kupim pa ma zanima vase misljenje...

  • #2
    Re: Bolovi u ručnim zglobovima kada radim biceps sa EZ šipkom

    Probaj ravnom šipkom ili bučicama.

    Comment


    • #3
      Re: Bolovi u ručnim zglobovima kada radim biceps sa EZ šipkom

      drzi ih fiksno dok radis pregib...

      Comment


      • #4
        Re: Bolovi u ručnim zglobovima kada radim biceps sa EZ šipkom

        kad ti ojača podlaktica prestat će te bolit zglobovi. do onda pokušaj izbjegavati vježbe nakon kojih primijetiš da te više boli
        Znoj štedi krv

        Comment


        • #5
          Re: Bolovi u ručnim zglobovima kada radim biceps sa EZ šipkom

          kad radim ruke,prvo sam radio ez sipku (od koje me najvise bole zglobovi) pa onda predjem na bucice od kojih me slabije zglobovi.A je li moguce ikako da bas ojacam te zglobove, oce li mi pomoc rucni gripovi za to ili tako nesto?
          kingpin jel znaci da moram vise puta tjedno vjezbati podlakticu,i ovako je nekad preskocim raditi jer si mislim pa kod skoro svih vjezbi mi pati podlaktica pa ne moram jos raditi i vjezbe za nju;a kad je radim,uradim samo jednu vjezbu (ono sa spagom,stavim si 5kg i do poda i nazad)

          Comment


          • #6
            Re: Bolovi u ručnim zglobovima kada radim biceps sa EZ šipkom

            Sad za početak ju nemoj raditi jedno 2 tjedna ili dok te ne prestane boljeti.
            Podlaktica je kao i listovi, najviše zavisi o genetici, nekakve velike dobitke ne treba sanjati.

            mislim da više jača dok se rade druge vježbe koje zahtjevaju dobar i jak hvat nego od samih izolacijskih vježbi.
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #7
              Re: Bolovi u ručnim zglobovima kada radim biceps sa EZ šipkom

              Originally posted by kingpin View Post
              Sad za početak ju nemoj raditi jedno 2 tjedna ili dok te ne prestane boljeti.
              Podlaktica je kao i listovi, najviše zavisi o genetici, nekakve velike dobitke ne treba sanjati.

              mislim da više jača dok se rade druge vježbe koje zahtjevaju dobar i jak hvat nego od samih izolacijskih vježbi.
              Da, za ovo si u pravu.. Ja posebno osjetim podlaktice kad nakon što odradim veslanje u preklonu.

              Comment


              • #8
                Re: Bolovi u ručnim zglobovima kada radim biceps sa EZ šipkom

                Ma ne trebas raditi podlakticu , odmori sad dok se skroz ne makne bol, kada se bol makne, prije i poslje treninga OBAVEZNO istegnuti zglobove!
                https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                Instagram: @shredded_dario

                Comment


                • #9
                  Re: Bolovi u ručnim zglobovima kada radim biceps sa EZ šipkom

                  Mene su boljeli rucni zglobovi i ramena pa mi trener rece da uzmem glukozamin sulfat. Pharmamed je izdao dobru stvar, ja je pijem. Kondrovit Complex se zove, jedna kapsula sadrzi 500mg glukozamin sulfata i 150mg kondroitin sulfata. Odlicna stvar, nije ni skupo ovdje u Bosni je 17km.
                  http://www.modelmanagement.com/conte...testant/91285/ Vote for me.

                  Comment

                  Working...
                  X