Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bolovi: bol izmedju prsa, Laktovi mi cesto pucketaju, Kada ispruzim ruke zaboli me rame...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolovi: bol izmedju prsa, Laktovi mi cesto pucketaju, Kada ispruzim ruke zaboli me rame...

    Od jutros kada sam se probudio mi se pojavio bol izmedju prsa i grudi,bol je ostar i jak i ovako ga skoro i ne osecam,najvise osjetim kad duboho udahnem,e onda stvarno zaboli.

    Nekoliko dana sam ukocen,ali mislim da mi je to od zgibova i propadanja i sklekova koje sam radio posto ih nisam bio radio vec duze vrijeme.

    Laktovi mi cesto pucketaju,pa tako i prsljenovi.

    Kada ispruzim ruke zaboli me rame.

    Takodje me cesto kada uradim i neke pokrete zaboli i desni biceps,ali kao da je iznutra,to je pre ovog treninga,pa ako moze savjeti zasto je to?

  • #2
    Re: Bolovi

    jebte pa ti si citav u krcu...
    dal se zagrijavas uopste prije treninga ? lakat, rame, pa cak i biceps... sve to moze da zeza ako se nedovoljno zagrijes prije radnih serija.

    a to u prsima sto zaboli desavalo mi se,..al premotaj film unazad,.. mozda si negdje na promahi bio, zna od toga da zeza u prsima bas tako kako si opisao.
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • #3
      Re: Bolovi

      Originally posted by stefkoss View Post
      Od jutros kada sam se probudio mi se pojavio bol izmedju prsa i grudi,bol je ostar i jak i ovako ga skoro i ne osecam,najvise osjetim kad duboho udahnem,e onda stvarno zaboli.
      Nekoliko dana sam ukocen,ali mislim da mi je to od zgibova i propadanja i sklekova koje sam radio posto ih nisam bio radio vec duze vrijeme.
      Laktovi mi cesto pucketaju,pa tako i prsljenovi.
      Kada ispruzim ruke zaboli me rame.
      Takodje me cesto kada uradim i neke pokrete zaboli i desni biceps,ali kao da je iznutra,to je pre ovog treninga,pa ako moze savjeti zasto je to?

      hahahahahahahaha bolje napiši šta te ne boli

      to ti je sve zbog zagrijavanja,ili ako si početnik pa dobro odradiš trening,sutradan ti muka od života

      Comment


      • #4
        Re: Bolovi

        Takode mi se I cesto prsljenovi iskocavaju pa mi pucketaju,sta tu da radim?

        Comment


        • #5
          Re: Bolovi: bol izmedju prsa, Laktovi mi cesto pucketaju, Kada ispruzim ruke zaboli me rame...

          Mozes li sad da uradis par propadanja i sklekova?
          Ja sam imao isti problem sa grudima, kao bol u jednoj tacki, znam da je bilo vezano za hrskavicu. Mjesec i po je trajao oporavak tokom kojeg nijesam mogao da uradim nista sta ide sa grudi, radi tog zestokog bola. Koliko imas godina?

          Comment


          • #6
            Re: Bolovi: bol izmedju prsa, Laktovi mi cesto pucketaju, Kada ispruzim ruke zaboli me rame...

            Ovo mi je cudno,boli te dok udises duboko?Da nije hernija diska?Probaj se nakašljati jako ili slicno ako boli moguce da je to,citao sam o tome pa sam se setio sad kad sam procitao tvoj post

            Comment


            • #7
              Re: Bolovi: bol izmedju prsa, Laktovi mi cesto pucketaju, Kada ispruzim ruke zaboli me rame...

              Sad je Bol Prosao.
              Medjutim se Provencalo krckanje,krenem da radim sklekove ,oko grudi krcka samo tako,protresem noge,krcka puno.
              Znate Li sta da radim?
              16 todina imam,,I Mali sam I htio bih da porastem.
              Last edited by stefkoss; 03-09-13, 23:48.

              Comment


              • #8
                Re: Bolovi: bol izmedju prsa, Laktovi mi cesto pucketaju, Kada ispruzim ruke zaboli me rame...

                mozda se nisi dovoljno zagrijao, pretpostavljam da su zglobovi u pitanju
                kako se pripremas za vjezbanje?

                Comment


                • #9
                  Re: Bolovi: bol izmedju prsa, Laktovi mi cesto pucketaju, Kada ispruzim ruke zaboli me rame...

                  Odprilike odradim ovako nesto:
                  vezbe-zagrevanja.jpg
                  Last edited by stefkoss; 04-09-13, 14:53.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bolovi: bol izmedju prsa, Laktovi mi cesto pucketaju, Kada ispruzim ruke zaboli me rame...

                    Neko?
                    Kaki se pravilno zagrijati pred trening?

                    Comment

                    Working...
                    X