Announcement

Collapse
No announcement yet.

Preskakanje u preponama(vise desnoj),nedavno poceo sa istezanjem.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preskakanje u preponama(vise desnoj),nedavno poceo sa istezanjem.

    Pozz svima,evo ovako znaci vec jedno vreme mi nesto preskace u preponi i boli me nekad,a nekad ne,ta bol nekad je podnosljiva,ali nekad bas i ne sto me dosta štopa u treniranju,sad ima li neko kakvog iskustva sa tim.Imam osećaj kao da neka žila dole preskače u toj preponi,najbolje se oseti kada ležim i dignem nogu i guram prema sebi e kada je spuštam ispružam je napred tako mi na sredini negde pukne.Stvar je u tome da sam krut jako,5 godina sam trenirao košarku, ali ništa nije bilo istezanja barem ne tog dela.Sada sam počeo raditi po p90x programu i kada radim x-stretch(prvi put da sam se poceo tako intenzivno istezati(temeljno) i tu je problem pošto ja ne mogu napraviti ni š od špage, a taj deo sam istezao dosta,uglavnom radim sve kao što oni snime(sve po njihovom programu).Sad ja ne znam hoće li se to preskakanje povući kad se naviknem na istezanje,bi li trebao početi istezati taj deo jače,nije mi ništa jasno.Nikad se nisam ozledio da sam naglo istegao prepone pa me to čudi,bilo kakav savet je dobro došao....Hvala!
Working...
X