Announcement

Collapse
No announcement yet.

jako velike upale misica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jako velike upale misica

    kad napravim deset sklekova mene 5 dana nakon toga bole prsa
    kad napravim 10 cucnjeva ,3 dana me bole noge nakon toga
    sta god da radim imam jako velike upale misica
    bio sam kod endokrinologa,neurologa i imunologa i kod njih su mi nalazi uredni
    jedva se krecem,mogu hodati oko pola sata dnevno bez da dobim upalu misica
    da li netko zna o kojoj bolesti je rijec i sta da radim?

  • #2
    Daj napiši malo više o sebi, koliko imaš god/cm/kg. Ideš u školu ili radiš? Kakva ti je prehrana itd...
    Nezahvalno je lupetati bez ikakvih podataka.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Imam 20 godina i 100 kila,imao sam 75 kila prije nego sto je to pocelo,a traje 2 godine
      Prije sam mislio da je to zbog nedostaka vitamina pa sam poceo uzimati sumece table ali nije pomoglo
      Jedini simptom toga su velike upale misica,a debljanje je posljedica toga
      Bio sam kod endokrinologa,imunologa i neurologa i kod njih sam oko 15 puta vadio krv i svi nalazi su bili u redu
      Dajte bilokoji savjet sta da radim

      Comment


      • #4
        Moje misljenje je da to nije nikakva bolest,trebas trenirati kontinuirano pa ce upale biti sve manje,logicno je da upalu poslije vjezbanja,neko ima duze neko krace.Sve je to do genetike.Primjer kod mene upala poslije treninga listova traje 4-5 dana a odradim samo 1.vjezbu 5-6 serija.Dok kod ramena imam upalu 1-2 dana a odradim ih sa vecim volumenom.

        Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Mene zanima koliko ucestalo radis to sto si naveo gore?
          Treniras li ista osim toga sto si nap. jesi li se bavio ili se bavis ikakvim sportom u zivotu?
          Koliko si visok?
          Ne debljas se zbog toga nego zbog nedovoljne aktivnosti i vjeroj. previse smeca u ishrani, pa time i visokim kcal unosom
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Rijec je o nekoj bolesti to sam siguran
            Prije sam redovito isao u teretanu ,kad je to pocelo morao sam prestati jer nema smisla doc tamo i napraviti 5 laganih serija i pauzirati 5 dana poslije toga
            Visok sam 178
            Uzrok upale misica je mlijecna kiselina i kod mene se stvara puno mlijecne kiseline nakon malog napora,koji bi mogao biti razlog tome ?
            Probao sam unositi glutamin i vise magnezija ali nije pomoglo

            Comment


            • #7
              Oprosti ali to sto pises meni nema nikakve logike, tim vise sto si obavio pretrage i doktori su potvrdili da si potpuno zdrav...
              Ja bih rekao da si samo izuzetno van forme, tim vise sto si na istu visinu napakirao sumnjam imalo kvalitetnih 25kg ako nisi bio aktivan!

              Ja treniram godinama u kontinuitetu, pa ne prode nijedan tjedan da nemam upale misica,
              nakon i najmanjih prekida (od tjedan dana), nastavak treniranja istim nacinom vodio bi tome da se ne bih mogao pokrenut od upala.
              A to je za samo tjedan dana neaktivnosti! Koliko si ti neaktivan? Nisi mi odg. za Sport i njenu aktivnost?
              I kako ti opce izgleda jedan dan? Pretpostavljam uz minimalno kretnje, sjedilacki zivot vecinu dana, kompjuter/internet/igrice, fakultet/posao, voznja u autu od a do b tocke, sve cetiri u zrak pred tvom itd.?

              Generalno, nacini na koje mozes umanjit upalu, ali ne i sprijecit u potpunosti:
              - dobro se zagrijat prije
              - istezat se nakon treninga
              - postepeno podizat opterecene/broj ponavljanja/serija
              - izbjegavat eksplozivne pokrete
              - lagani kardio nakon treninga pod opt. trosi nakupljene laktate
              - dobra hidriranost
              - od suplemenata: glutamina, whey, beta alanin, magnezijum, antioksidansi

              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                Ništa ti nije, trebaš samo malo više kretanja i aktivnosti, ljudi koji žive sjedelački način života riknu od 10 sklekova, ako ih uopće mogu i napraviti.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Prvo što trebaš uraditi jeste, prestati glumiti hipohondara. I ja da imam 100 kila sala i da nisam makao tako dugo vremena, normalno da bi me bolio svaki mišić kad bi probao bilo šta uraditi.

                  Aktiviraj se, uvedi regulisanu prehranu, počni malo trčati i vježbati .

                  Comment


                  • #10
                    Moram se sloziti sto se tice svega sto su ti ostali rekli, redovno vjezbanje, ishrana, vitamini. Da li imas grceve takodjer? Ako da obrati paznju da unos potasiuma u organizam. A i mogu ti preporuciti Andol 600, ja ga uzimam kad dugo ne treniram pa se vratim treningu, jer tada imam tako jake upale da imam osjecaj da se misici cjepaju tako da tus i Andol 600 pomazu jako puno. To ti je barem iz mog iskustva. Ne dozvoli da te ista sprijeci u borbi za zdravlje, nema izgovora. Formula je volja. Pozz

                    Comment

                    Working...
                    X