Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ozljeda tetive kod lakta ,iskusniji molim pomoc(proteze se vec mjesecima)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozljeda tetive kod lakta ,iskusniji molim pomoc(proteze se vec mjesecima)

    Pozdrav!
    Molio bi vas za savjet vezano uz ozljedu tetive kod lakta ,vanjska strana negdje unutra blizu sredine.Prilikom podizanja putne torbe na skener nesto sam ozljedio ,nisam primjetio dok nisam par dana poslije pokusao raditi zgibove sa dlanovima prema vani.Osjetio sam ostru bol u pregibu lakta ,nemogu uopce odrediti tocno gdje me boli jer na dodir ne osjecam bol.Ne znam dali je bol u donjem dijelu bicepsa ili u gornjem dijelu podlaktice jer me boli tocno na pregibu.Ranije me bolilo i kod sviranja gitare (lijeva ruka -akordi ) ,nakon sto bih spustio ruku i okrenuo dlan prema dolje tako da mi se cini da je ozljeda tetive podlaktice.
    Sada mogu raditi horizontalno povlacenje tijela s poda s nogama na stolici ,ali zgibove ni slucajno ,takodjer biceps ne smijem raditi s vise od 5 kg (ranije nisam smio ni pomisliti na biceps).
    Uglavnom ,osjecao bi bol kod potpune rotacije podlaktice do krajnjeg polozaja dlana prema unutra ,sad vise ne osjecam.Ovo se proteze vec mjesecima ,tako da sam vec isfrustriran prilicno.
    U zivotu sam imao gomilu ozljeda tetiva ,ali ova je najduza i nikako da prodje.Odmor od treninga od mjesec dana nije vidno pomogao ,tako da zasad radim osnovne vjezbe ,ali ne smijem raditi nista sto direktno gadja biceps ,osim vrlo malih tezina.
    Ako neko ima kakvu dijagnozu ili pametan savjet ,bio bi vrlo zahvalan.

    Ante


  • #2
    Dijagnoza-moguci teniski lakat
    Dogadja se kod repetativnih pokreta iz lakta.
    Savjet-doktor

    Comment


    • #3
      Svakako otići kod liječnika na snimanje i pregled.

      Jako velik broj ljudi se tuži na bolove u laktu - uspijeva im dobiti teniski lakat, a da nisu ni taknuli reket.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Zahvaljujem na odgovorima,bio sam kod doktora za sportske ozljede,kaze -preopterecenost tetive ,nije teniski lakat,treba mirovat.
        Pozdrav,

        Ante

        Comment

        Working...
        X