Announcement

Collapse
No announcement yet.

Križobolja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Križobolja

    Znači, jednostavno presjeklo u križima nakon glupog pokreta, 3 dana se nisam mogao uspraviti. Sad me još uvijek pomalo "štreca", ali, normalno se saginjem, čučnjevi normalni. Sutra bi trebao raditi leđa u teretani, ali me jednostavno strah da se ne "priklještim" do kraja. Neke laganije vježbe za leđa možda!? ... bez mrtvog dizanja?

  • #2
    Ma odi na sigurno, odmori par dana,nece gainsi nigdje pobjec.

    Comment


    • #3
      Odi na pregled kod liječnika, nikad ne znaš što je dok ne pregledaš. Ti glupi pokreti nisu bezazleni. I neka ti ovo bude škola da se uvijek dobro zagriješ i ne radiš više glupe pokrete.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Nisam išao u teretanu, nego liječniku. Uklještio mi se živac u donjem dijelu leđa, prepisao Indometacin, i 5 dana odmora. Eto ga na .... a što ćeš, godina proizvodnje.

        Comment


        • #5
          samo pomalo i oprezno,
          desava se nerijetko... =)
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Što se tiče leđa, tek su mi sad prošla, iako osjećam još laganu, jedva primjetnu bol pri nekim pokretima.... 2 tjedna su prošla, i sad me zanima da li od početka opet moram raditi FB, ili mogu nastaviti gdje sam stao, sa serijama svaki drugi dan (pon-sri-pet = leđa, triceps - biceps, prsa - noge, ramena - subota cardio)?

            Comment


            • #7
              Naravno da mozes da nastavis gdje si stao.
              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

              Comment

              Working...
              X