Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pectus carinatum (pileća prsa) - izbačen prsni koš

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pectus carinatum (pileća prsa) - izbačen prsni koš

    moze li mi netko malo detaljnije objasniti o ovome .. i učestalost takozvanih "pilećih prsa"
    Nisam siguran ali mislim da ja imam "pileća prsa" jer mi je prsni kos malo "izbacen" ..

  • #2
    Re: Pectus carinatum(pileće prsa)

    Najbolje da se slikas pa pokazi....

    Comment


    • #3
      Imam Pectus carinatum (izbocenapileca prsa)

      Zanima me kako to rijesiti, imam kod kuce bench i leptir za ruke!

      Comment


      • #4
        Re: Imam 15godina i imam Pectus carinatum(izbocenapileca prsa)

        Ajde postavi sliku ako nije problem da vidimo koliko je jako izrazeno please
        Mislim da je jedini nacin da nabijes prsa tako da budu ispred toga da to prekrije
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #5
          Re: Imam 15godina i imam Pectus carinatum(izbocenapileca prsa)

          Originally posted by Aronnax
          Ajde postavi sliku ako nije problem da vidimo koliko je jako izrazeno please
          Mislim da je jedini nacin da nabijes prsa tako da budu ispred toga da to prekrije
          kako da stavim sliku novi sam ovdje?

          Comment


          • #6
            Re: Imam 15godina i imam Pectus carinatum(izbocenapileca prsa)

            idi na http://www.imageshack.us i uploaduj sliku,kopiraj link slike i zalijepi na temu.

            Comment


            • #7
              Re: Imam 15godina i imam Pectus carinatum(izbocenapileca prsa)

              Originally posted by Ivansmit
              Originally posted by Aronnax
              Ajde postavi sliku ako nije problem da vidimo koliko je jako izrazeno please
              Mislim da je jedini nacin da nabijes prsa tako da budu ispred toga da to prekrije
              kako da stavim sliku novi sam ovdje?
              http://img18.imageshack.us/i/img0191fu.jpg/
              sad malo bolje izgleda nabio sam prsne misice!

              Comment


              • #8
                pilece grudi

                e ovako imam 14 god visok sam 174 a tezak 65kg....idem vec 5 meseci u teretanu,moj problem su pilece grudi-deformitet grudnog kosa....od kako sam krenuo u teretanu nabacio sam malo mase pa se i nevidi kao sto se pre videlo ali opet ruzno izgleda....e sad dosta njih mi savetuje da idem na plivanje ali nisam u mogucnostima....mozete li mi dati neke vezbe za to? suplemente bilo sta....napomena pio sam kreatin......hvala unapred

                Comment


                • #9
                  Re: Pectus carinatum (pileća prsa)

                  Ne znam ko ti je savjetovo da s 14 godina ideš u teretanu, da si moj brat, radio bi sklekove... oba brata su mi sportaši, prije 16 godine im nisam dao prismrditi teretani, a i sad ne rade nikakve vježbe koje rade pritisak na leđa. Creatin po neki testiranjima ne radi prije 17-18 godine, tako da to baci, još nisi ušo u "one" godine u kojima se najviše/najlakše prima meso na tebe, a to bi bilo 17-18 po onome što sam vidio. Nemoj se zamarati time, doći će sve na svoje, mislim da bi ti razne varijacije sklekova zasad bile najbolja solucija. Ako neko ima pametniji prijedlog, nek ti predloži.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pectus carinatum (pileća prsa)

                    Postavi sliku kao sto ivan kaze,pa cemo prokomentarisat.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pectus carinatum (pileća prsa)

                      Originally posted by MikiZG87
                      Ne znam ko ti je savjetovo da s 14 godina ideš u teretanu, da si moj brat, radio bi sklekove... oba brata su mi sportaši, prije 16 godine im nisam dao prismrditi teretani, a i sad ne rade nikakve vježbe koje rade pritisak na leđa. Creatin po neki testiranjima ne radi prije 17-18 godine, tako da to baci, još nisi ušo u "one" godine u kojima se najviše/najlakše prima meso na tebe, a to bi bilo 17-18 po onome što sam vidio. Nemoj se zamarati time, doći će sve na svoje, mislim da bi ti razne varijacije sklekova zasad bile najbolja solucija. Ako neko ima pametniji prijedlog, nek ti predloži.
                      Pusti covjeka nek trenira,ja od 13 posjecujem redovno teretanu pa je sve ok..To su price za malu djecu.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pectus carinatum (pileća prsa)

                        Originally posted by 1987
                        Originally posted by MikiZG87
                        Ne znam ko ti je savjetovo da s 14 godina ideš u teretanu, da si moj brat, radio bi sklekove... oba brata su mi sportaši, prije 16 godine im nisam dao prismrditi teretani, a i sad ne rade nikakve vježbe koje rade pritisak na leđa. Creatin po neki testiranjima ne radi prije 17-18 godine, tako da to baci, još nisi ušo u "one" godine u kojima se najviše/najlakše prima meso na tebe, a to bi bilo 17-18 po onome što sam vidio. Nemoj se zamarati time, doći će sve na svoje, mislim da bi ti razne varijacije sklekova zasad bile najbolja solucija. Ako neko ima pametniji prijedlog, nek ti predloži.
                        Pusti covjeka nek trenira,ja od 13 posjecujem redovno teretanu pa je sve ok..To su price za malu djecu.

                        Na svoju ruku ili si treniro s nekim? ok je kad neko ide uz sport i neko ga prati, al kad dođe neko ko nema pojma pa uhvati po onom što mu je "neko" reko ili pročito na forumu, u časopisu... nije baš pametno. Pametnije da upiše u tim godinama neki sport, hrvanje, plivanje, veslanje, nešto slično, to bi bilo moje mišlenje.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Imam Pectus carinatum (izbocenapileca prsa)

                          O jesi izabrao kut snimanja Pa slikaj iz profila i od napred.. Ja tu ne vidim prsne misice

                          Comment


                          • #14
                            Re: Imam Pectus carinatum (izbocenapileca prsa)

                            žablja perspektiva
                            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pectus carinatum (pileća prsa)

                              Originally posted by MikiZG87
                              Na svoju ruku ili si treniro s nekim? ok je kad neko ide uz sport i neko ga prati, al kad dođe neko ko nema pojma pa uhvati po onom što mu je "neko" reko ili pročito na forumu, u časopisu... nije baš pametno. Pametnije da upiše u tim godinama neki sport, hrvanje, plivanje, veslanje, nešto slično, to bi bilo moje mišlenje.

                              Potpuno je ok tvoje misljenje,i savjet..Ja sam imao zelju za ovim sportom vec od rane mladosti,jer druzio sam se sa starijom rajom,i uvijek smo pravili neke utege i trenirali,dok je sada mnogo drugacije...vecina njih negdje radi,ima novu raju..ostalo je mozda nas 3-4,ali nije vise to to..Ja sam nastavio sa bildanjem,jer vec od tada je postalo nesto u meni ..Sad imam 15 godina,treniram redovno i napredujem..Na ovu temu sam se javio samo da ispravim tvoj odgovor,jer bb je ok u tim godinama...Evo neki clanak za tinejdzerski bb.

                              http://www.building-body.com/Tinejdz...ybuilding.html

                              Comment

                              Working...
                              X