Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u koljenu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u koljenu

    Novi sam na ovome forumu i bavim se nogometom.u zadnje vrijeme me bole koljena kad izvodim neke vjezbe poput cucnjeva na jednoj nozi.bol je ostra i javlja se na predjelu desne noge s unutarnje strane.mislio sam da je to do promjene podloge sa mekane na tvrdu jer sam igrao na betonu.dali mi nekom moze reci jeli imao ovakav problem i da odma kazem nisam dizao utege u teretani osim trcao.HVALA

  • #2
    Re: Bol u koljenu

    cuvaj koljena
    i mene muce koljena radi kosarke koju sam godinama igrao na betonu
    Originally posted by servantess
    Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

    Comment


    • #3
      Re: Bol u koljenu

      jesu li isao lijecniku i sto radis kada te bole?jeli te bole na istom mjestu kao i mene

      Comment


      • #4
        Re: Bol u koljenu

        prestao sam igrati na betonu
        dobro se zagrijem i istegnem
        na parketu vise ni ne boli kad igram
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • #5
          Re: Bol u koljenu

          hvala na odgovoru

          Comment


          • #6
            Re: Bol u koljenu

            ako neko ima ovakav problem da ga bole koljena ( danas me bolilo kada sam hodao po kuci) na predjelu unutrasnjeg dijela koljena neka napise sta mu je bilo i sto je napravio.HVALA UNAPRIJED

            Comment


            • #7
              Re: Bol u koljenu

              jel te boli ispod casice ili iznad?
              mene je bolilo ispod casice, uzasni bolovi mogu ti reci
              Originally posted by servantess
              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

              Comment


              • #8
                Re: Bol u koljenu

                lijevo od casice,znaci kada pogledas iz svoje perspektive svoju desnu nogu i koljeno,pa lijevi dio koljena

                Comment


                • #9
                  Re: Bol u koljenu

                  tu je i mene bolilo
                  i dan danas me boli kad pocnem igrati basketa na betonu
                  koristim steznjak ...
                  strava i uzas
                  Originally posted by servantess
                  Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bol u koljenu

                    mene užasno boli desno koljeno iznad čašice, e to su bolovi, lijevo koljeno skakačko koljeno, još se preživi, desno koljeno ta tetiva, jebiga volim odbojku i više od plana, elasti joint + ledeno vrući oblozi + elektro terapija + ultrazvuk + steznik = neznatno bolje, jedino što pomaže je prestanak treniranja na mjesec/dva, van sezone ojačat ložu i kvad

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bol u koljenu

                      vjerojatno medijalni kolatelarni ligament je ozljeđen od neke nezgodne promjene smjera. moras ojacat misice nadkoljenice ali moras dati i dovoljno vremena da se oporavis. najgore ti je sebe s****** radi gluposti, odi kod doktora da budes sasvim siguran.
                      Today I will do what others won't, so tomorrow I can do what others can't.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bol u koljenu

                        Nevezano uz temu, nego uz naslov.
                        Uglavnom jucer sam na utakmici dobio jak udarac u koljeno. U tom trenutno sam samo pao i morali su me iznjeti van. Uglavnom tup udarac. Neposredno nakon toga sam kako sam valjda jos bi zagrijan vec nakon par minuta mogao ponovno trcati i sve raditi uz bol no podnosljivu. Kako je to bilo ujutro, do navecer me boljela noga no nista nepodnosljivo, da bi mi navecer nateknulo to koljeno kao da slonovsku bolest imam. Ne na podrucju same kosti koja je primila udarac vec nesto iznad nje. Npr kada stisnem noge na zdravoj mi se vide jasne separacije na kvadricepsu, dok ova izgleda kao da debeo covijek opusti nogu. Do sad sam evo vec sve normalno radio. Lagano sepam no nisu mi pokreti gotovo pa uopce ograniceni, jedino sto boli. Tako da znam da nije nista misicu a nije niti nista strgano. Samo me zanima, koliko znam, kada tako natekne, moguce je da je puknula hrskavica pa je doslo do tzv "vode u koljenu".
                        Sada nisam siguran da li da odem na slikanje odmah danas ili da pricekam par dana pa ako ne splasne od deep reliefa i hladnih obloga onda odem slikati? Nije mi bas jednostavno otici do bolnice, pa nebih isao na slikanje bez razloga...
                        Last edited by Aronnax; 04-06-12, 14:50.
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: Bol u koljenu

                          A šta nema te niko voziti?Ali pričekaj par dana,nekreči se nikuda ako ne moraš i obilje leda na koljeno,hrskavica ti nije pukla i od toga ne dolazi voda u koljenu.!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Bol u koljenu

                            @Xavi mislim po tom svemu kako ti objasnjavas da si istegnuo ligament..al to ipak neznaci da neodes doktoru,
                            Svako mirovanje.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Bol u koljenu

                              Podrebno je da mirujes da se nekreces puno
                              Stavljaj hladne obloge da ti spadne otek i mazi kremom

                              Comment

                              Working...
                              X