Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gubitak misicne mase zbog bolesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gubitak misicne mase zbog bolesti

    Imam problem sto sam bolestan vec 5 dana a ljecnici neznaju sto mi je dok ne dodju nalazi. Glavni problem mi je temperatura, proljev, izmorenost i zbog toga veliki gubitak tekucine zbog kojeg sam jucer primao infuziju.
    U ovih 5 dana sam izgubia 3 kg(sa 85kg na 82kg). Znam da je to vecim dijelom tekucina ali zanima me imate li koji savjet da sprijecim gubitak misicne mase jer nezelim da sav taj trud i novac ode tek tako. Jedem i pijem sto vise mogu ali to mi jednostavno nije dovoljno pa bih Vas molia za pomoc ako imate koji savjet kako da sacuvam misice.
    Unaprijd Hvala

  • #2
    Re: Gubitak misicne mase zbog bolesti

    neće te mišići napustit tek tako.uostalom ta bolest nebi smijela trajat još dugo zar ne?

    Comment


    • #3
      Re: Gubitak misicne mase zbog bolesti

      Neznam..... nadam se da ce uskoro proc, jer sam se osjecao kao da cu ozdravit a onda sutradan nisan zna za sebe.....

      Comment


      • #4
        Re: Gubitak misicne mase zbog bolesti

        ma ne brini se...da se mišići tako lako gube,onda bi svih prošla volja za treniranjem...čak i ako izgubiš 2-3 kg,nije to ništa..

        Comment


        • #5
          Re: Gubitak misicne mase zbog bolesti

          to je samo voda...to se vrati za par dana dobrom ishranom i laganim treningom....nis se nebrini....

          Comment


          • #6
            Re: Gubitak misicne mase zbog bolesti

            Odlicno!!!

            Comment


            • #7
              Re: Gubitak misicne mase zbog bolesti

              Imaj na umu da misice kako tesko steknes tako ih tesko i izgubis, lako se uvijek vratis tamo di si stao (muscle memory)
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #8
                Re: Gubitak misicne mase zbog bolesti

                kod mene je isto bio taj strah, ali kad sam morao prekinuti zbog povrede kraljeznice s BB-om jos se par godina drzala masa na nekom svom nivou, tako da nemas frke, samo se drzi plana ispravne prehrane i dalje
                Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                Comment


                • #9
                  Re: Gubitak misicne mase zbog bolesti

                  misicna memorija je super stvar! vratit ces se na staro vrlo brzo!
                  TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                  Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                  Comment

                  Working...
                  X