Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana Ilusion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Prehrana Ilusion

    Onda sutra do Konzuma opet,vidio sam posni standard za 9.99 cini mi se. Hvala svima na odgovorima

    Comment


    • #17
      Re: Prehrana Ilusion

      Originally posted by Armani View Post
      kod mene ima posni samo dukatov,zagrebački,riječki sve za***** po 16-17kn 500g
      imas sigurno konzum i standardov sir

      Comment


      • #18
        Re: Prehrana Ilusion

        ahhaa e da bar imam samo Dionu i Rabkomerc...-.-

        Comment


        • #19
          Re: Prehrana Ilusion

          Originally posted by Stjep View Post
          u 8:00 jedi zobene, ako nemas para za whey onda jedi cijela jaja, mlijeko izbaci
          od 8 do 13 ti je velika razlika, moras jesti svaka 3h
          tako da u 11h ubaci obrok, proteine + ugljikohidrate, recimo tunjevina i tjestenina
          16h Meso (piletina,puretina,svinjetina,teletina ili oslić , s tim da preferiram piletinu i oslić) sa krompirom,rižom ili tako nešto slično
          19h gledaj da jedes teletinu ili piletinu
          22h posni sir i kikiriki to je ok
          Stjep što kažeš na ovo

          8h Stoji kako si napisao
          11 ili 12h Meso (piletina,puretina,svinjetina,teletina ili oslić , s tim da preferiram piletinu i oslić) sa krompirom,rižom ili tako nešto slično
          15h tjestenina,tuna ili tako nesto
          18h teletina/puretina/piletina plus prilozi
          21 ili 22h posni i kikiriki

          Tj samo sam zamjenio ono što si napisao 16h i 11h

          Comment


          • #20
            Re: Prehrana Ilusion

            Samo da pohvalim tjesteninu s tunjevinom, UZITAK !

            Comment


            • #21
              Re: Prehrana Ilusion

              Znam da je malo offtopic ali ja sam kupio ove Kolln Flocken koje je spomenuo Ilusion i to se otopi instantno u dodiru s vodom i ispada na kraju ko da pijem sok od zobenih. Malo mi je to sumnjivo jer nisam još ni jedne druge probao koje se odmah doslovno rastope. Jel ima još neko da pije te Kolln Flocken? Inače kupio sam ih u mercatoru.

              Comment


              • #22
                Re: Prehrana Ilusion

                Originally posted by Ilusion View Post
                Nisam početnik ali u "Prehrana" ne mogu otvoriti topic. Znači zanimaju me vaša mišljenja za prehranu.

                8:00 ili 9:00 Zobene (Kolln flocken 500g -15kn u konzumu ako nekog zanima) +med+cimet sa mlijekom 0.9% masnoce.
                13:00 ili 14:00 Meso (piletina,puretina,svinjetina,teletina ili oslić , s tim da preferiram piletinu i oslić) sa krompirom,rižom ili tako nešto slično (sve ovisi što je u menzi) + kada ima brokula i tako obvezno uzmem
                17:00 TU MI JE VELIKI UPITNIK ŠTO UBACITI ? - mislio sam neku voćku
                19:00 Meso (ako sam za ručak svinjetinu onda uzmem teletinu ili piletinu i obrnuto) + prilozi koji su na meniju.
                21:00 Kikiriki u ljusci najčešće i posni


                Ovo mi je relativno nova prehrana pa me zanima mišljenje. Trening mi je prije ručka.
                Trenutno nemam love za WHEY ali stavljao bi ga ujutro sa zobenim i poslije treninga, naravno nakon treninga bi s WHEYom pomješao i grožđani šećer. Čim budem imao love uzet ću si.

                Mišljenja?
                uglavnom cini mi se nekako na oko pre stura prehrana ,ali okej da se izuvci iz toga svega jako dobar plan samo gledaj da kolicinski svi obroci su ti dovoljno bogati !!! sto se tice nutritivnog sastava i broja kalorija svaki obrok po bb pravilima bi trebao biti nesto u kalorijskom smislu kao standarni rucak ali uz bolji razmjestaj nutritivnih vrijednosti sto znaci obilni obroci bez vocaka i slicnog jer to se ne moze racunati kao obrok a sve ostalo se da sve skombinirati sa pravilima u svakom obroku proteini plus ugljikohidrati ili masti krajem dana se baziraj na dan na ugljikohidratima i to je to uglavnom
                TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                Comment

                Working...
                X