Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana Ilusion

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prehrana Ilusion

    Nisam početnik ali u "Prehrana" ne mogu otvoriti topic. Znači zanimaju me vaša mišljenja za prehranu.

    8:00 ili 9:00 Zobene (Kolln flocken 500g -15kn u konzumu ako nekog zanima) +med+cimet sa mlijekom 0.9% masnoce.
    13:00 ili 14:00 Meso (piletina,puretina,svinjetina,teletina ili oslić , s tim da preferiram piletinu i oslić) sa krompirom,rižom ili tako nešto slično (sve ovisi što je u menzi) + kada ima brokula i tako obvezno uzmem
    17:00 TU MI JE VELIKI UPITNIK ŠTO UBACITI ? - mislio sam neku voćku
    19:00 Meso (ako sam za ručak svinjetinu onda uzmem teletinu ili piletinu i obrnuto) + prilozi koji su na meniju.
    21:00 Kikiriki u ljusci najčešće i posni


    Ovo mi je relativno nova prehrana pa me zanima mišljenje. Trening mi je prije ručka.
    Trenutno nemam love za WHEY ali stavljao bi ga ujutro sa zobenim i poslije treninga, naravno nakon treninga bi s WHEYom pomješao i grožđani šećer. Čim budem imao love uzet ću si.

    Mišljenja?

  • #2
    Re: Prehrana Ilusion

    Za masu prehrana, nisam rekao.

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana Ilusion

      u 8:00 jedi zobene, ako nemas para za whey onda jedi cijela jaja, mlijeko izbaci
      od 8 do 13 ti je velika razlika, moras jesti svaka 3h
      tako da u 11h ubaci obrok, proteine + ugljikohidrate, recimo tunjevina i tjestenina
      16h Meso (piletina,puretina,svinjetina,teletina ili oslić , s tim da preferiram piletinu i oslić) sa krompirom,rižom ili tako nešto slično
      19h gledaj da jedes teletinu ili piletinu
      22h posni sir i kikiriki to je ok

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana Ilusion

        Originally posted by Ilusion View Post
        Za masu prehrana, nisam rekao.
        za masu jedi 2-3g proteina po kg, i 3-4g uh po kg tjelesne tezine, prati tjelo pa ces viditi kako ce reagirat. primjetit ces sam dali ces morat smanjivat ili povecat uh, to sve podjelis u 6 obroka i sretno

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana Ilusion

          Malo mi je problem svaki dan jesti u bas tocno vrijeme i to zbog predavanja na faxu, pa sam nekako recimo to uskladio.

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana Ilusion

            Originally posted by Ilusion View Post
            Malo mi je problem svaki dan jesti u bas tocno vrijeme i to zbog predavanja na faxu, pa sam nekako recimo to uskladio.
            gledaj uvijek da jedes svaka 2-3-4h, nemoj da ti prode vise od 4h bez obroka. ovo je sport kojemu se moras posveti 24h naravno ako zelis rezultate, misi ne rastu onih sat vremena u teretani, nego 23h kad nisi u teretani

            evo procitaj ovu temu, to bi ti trebalo pomoc oko prehrane
            http://www.building-body.com/forum/t...kelly-prehrana

            btw na koji fax ides

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana Ilusion

              Kako nisi početnik a kupuješ zobene po 15 kuna? Mi ih kupujemo u Lidlu i Konzumu za 5,5 kuna.

              U doručku nemaš proteina.
              Preveliki razmak do drugog obroka.
              Voće nije obrok.
              Last edited by kelly; 20-02-12, 19:38.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Prehrana Ilusion

                Originally posted by kelly View Post
                Kako nisi početnik a kupuješ zobene po 15 kuna? Mi ih kupujemo u Lidlu i Konzumu za 5,5 kuna.

                U doručku nemaš proteina.
                Preveliki razmak do drugog obroka.
                Voće nije obrok.
                Ma gdje u Konzumu ima za 5.5kn. Danas sam pregledao sve zobene koje su bile u Konzumu i nigdje tih od 5.5kn.
                Bile su neke po 7kn ali sve prodano. Btw to što nisam pratio cijene ne znači da sam početnik hh, kako sam živio sa raditeljima nisam se ni brinuo gdje je šta jeftinije kad su oni sve kupovali.

                A morat ću whey kupit pod hitno zbog doručka jer jeo sam i jaja za doručak ali nemogu ih svaki dan na rano jutro nema šanse hh

                Comment


                • #9
                  Re: Prehrana Ilusion

                  Originally posted by Stjep View Post
                  gledaj uvijek da jedes svaka 2-3-4h, nemoj da ti prode vise od 4h bez obroka. ovo je sport kojemu se moras posveti 24h naravno ako zelis rezultate, misi ne rastu onih sat vremena u teretani, nego 23h kad nisi u teretani

                  evo procitaj ovu temu, to bi ti trebalo pomoc oko prehrane
                  http://www.building-body.com/forum/t...kelly-prehrana

                  btw na koji fax ides
                  Idem na strojarstvo u zg-u.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prehrana Ilusion

                    Originally posted by Ilusion View Post
                    Ma gdje u Konzumu ima za 5.5kn. Danas sam pregledao sve zobene koje su bile u Konzumu i nigdje tih od 5.5kn.
                    Bile su neke po 7kn ali sve prodano. Btw to što nisam pratio cijene ne znači da sam početnik hh, kako sam živio sa raditeljima nisam se ni brinuo gdje je šta jeftinije kad su oni sve kupovali.

                    A morat ću whey kupit pod hitno zbog doručka jer jeo sam i jaja za doručak ali nemogu ih svaki dan na rano jutro nema šanse hh
                    U Konzumu su sada 5,99 kuna, one plave i zelene, a u Lidlu 5,50, odi pa vidi.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prehrana Ilusion

                      Originally posted by Ilusion View Post
                      Ma gdje u Konzumu ima za 5.5kn. Danas sam pregledao sve zobene koje su bile u Konzumu i nigdje tih od 5.5kn.
                      Bile su neke po 7kn ali sve prodano. Btw to što nisam pratio cijene ne znači da sam početnik hh, kako sam živio sa raditeljima nisam se ni brinuo gdje je šta jeftinije kad su oni sve kupovali.

                      A morat ću whey kupit pod hitno zbog doručka jer jeo sam i jaja za doručak ali nemogu ih svaki dan na rano jutro nema šanse hh
                      morat ces se naviknuti na monotonu prehranu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prehrana Ilusion

                        Originally posted by kelly View Post
                        U Konzumu su sada 5,99 kuna, one plave i zelene, a u Lidlu 5,50, odi pa vidi.
                        Stvarno eto bio sam danas i stajao kod zobenih dobrih 15ak min gledao koje su najjeftinije i ove su bile , možda se razgrabilo ili nisu stavili na police. Još razmišljam oću doći vidjeti na forum jer znam da ima tema o akcijama i ne dodjem.
                        Btw kad već pitam jel ima u lidlu još posnog za 5-6kn ne sjećam se koliko je bio toćno ali čini mi se 5.99kn . Lild mi je dosta daleko pa da ne idem bezveze, gledao sam u katalogu ali ništa ne piše?!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prehrana Ilusion

                          imas u konzumu solidan posni sir, standard 8,99kn 500g

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prehrana Ilusion

                            Originally posted by Ilusion View Post
                            Btw kad već pitam jel ima u lidlu još posnog za 5-6kn ne sjećam se koliko je bio toćno ali čini mi se 5.99kn . Lild mi je dosta daleko pa da ne idem bezveze, gledao sam u katalogu ali ništa ne piše?!
                            Milbona posni u Lidlu je 9,99 kn. Samo kad je akcija bude 5,99 a to je rijetko, ali isplati se ići zbog zobenih a i 9,99 je odlična cijena za odličan posni. Odi jednom pa nakupuj za tjedan-dva, tako se isplati.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prehrana Ilusion

                              kod mene ima posni samo dukatov,zagrebački,riječki sve za***** po 16-17kn 500g

                              Comment

                              Working...
                              X