Announcement

Collapse
No announcement yet.

definicja-prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • definicja-prehrana

    pozdrav,nije ibro nego je njegov prijatelj i nadam se da se forumasi nece ljutiti na to!treniram god dana, planirao sam sad otici na definiciju i slozio sam si prehranu i volio bi da komentirate,jer se neki slazu oko nje a neki bas i ne! nadam se da cete mi pomoci,ibro me je uputio ovdje i rekao da bi mogli pomoc! hvala

    07-3 jaja,cornflakes pahuljice i 4 deci mlijeka,vitamin c 50mg
    11-sta bude za rucak (radim pa ne biram,nije bas bb rucak)
    3-protein80
    6-teretana
    8-piletina-riza
    10-posni sir mi je prebljutav ima li ikakva zamjena za to il moram bas to??ima li neki drugi sir bolji da se more pojest?

    posto radim mogu si ovako nesto kombinirat,trening sam uzeo onaj od ibre i plus trcanje nekih pol sata! i jel bi trebao pit whey posle treninga? posto pijem ovaj protein80 malo bi me skupo izlazilo! fizicki radim,po cesti pa mi je i posao tezak i nemogu drugacije! a protein80 pijem da mi tijelo ima sta jest,jel od 11-do 5 na poslu nemogu nista pojest! tezak sam 175-75kg,ima dosta sala na stomaku pa bi skino neki 5 kila,ionako je sad ljeto i masa bas nebi isla! hvala!

  • #2
    Re: definicja-prehrana

    prvi obrok dodaj jaja i izbaci corn.(mozes zamjenit s zobenim- ma da ako je defka sa sto manje UH ni ne trebaju ti, kako oces)), umjesto posnog pojedi tunu s maslinovim, al jedina adekvatna zamjena za posni ti je kazein.

    naravno trebalo bi tu ici dobar rucak u tih 11 h + jos jedan obrok s P i M. ako nis drugo samo poboljsaj rucak, neka bude meso + salata.

    o mlijeku su misljenja podijeljene ...ja bi ga izbacio pogotovo na defki, ali i uvijek.
    Last edited by staragarda; 13-05-12, 13:44.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: definicja-prehrana

      hvala ti na odgovoru,a ima u 3h protein80 jel to moze pomoc?nemogu nista pojest pa me to malo muci!al valjda mi nece i ovo malo misica otic,probat cu,a rucak ne biram ja,nekad i bude! a nedjeljom cu pojest koliko uspijem!

      Comment


      • #4
        Re: definicja-prehrana

        ako se misliš definirat onda nema "ne mogu" i "ne biram".

        Comment


        • #5
          Re: definicja-prehrana

          moze pomoc ako ces i njega poslje rucka odmah popit, al neam smisla, bacanje para, a i nema do krute hrane.


          toliko od mene. sve ti pise, citaj.

          btw oni koji su ti rekli da je ovo oke prehrana, reci im da su *****i.
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #6
            Re: definicja-prehrana

            Ja tu nevidim potrebe za definicijom. Imaš to malo mišića i to ćeš izgubiti jer se nećeš znati dobro zdefkati.....

            Comment


            • #7
              Re: definicja-prehrana

              sjor kuzim ja sve to,al stvarno ne mogu treba radit,da se dobije placa i jbg!
              bilder,a sta bi trebao?ljeto ce,masa ce bit teska,a stomaka sam puno dobio! treba bar malo skinit!

              Comment


              • #8
                Re: definicja-prehrana

                Originally posted by ibro10 View Post
                sjor kuzim ja sve to,al stvarno ne mogu treba radit,da se dobije placa i jbg!
                bilder,a sta bi trebao?ljeto ce,masa ce bit teska,a stomaka sam puno dobio! treba bar malo skinit!
                Pripremiti se za sljedeće ljeto možda?! A šta misliš šta možeš do ljeta napraviti. Svi bi sve odmah i sada. E nejde to baš tako

                Comment


                • #9
                  Re: definicja-prehrana

                  -nemoram ja do ljeta,mogu ja do kraja ljeta,do 9 mjes. pa da onda idem na masu,nisam ti ja za six-pack,briga me to,nego bi izbacio tijela sta nevalja pa da mogu otic na davalja masu! ponesem si whey-glukoza u 3. dns pa cu nesto iskemijati posle!

                  Comment


                  • #10
                    Re: definicja-prehrana

                    Primjedba,ubaci jedan obrok 1-2 sata prije treninga.Ovdje koliko vidim od 11-20 h nikakva hrana samo protein u 3..

                    Comment


                    • #11
                      Re: definicja-prehrana

                      znam da treba radit,i ja radim.ali opet ne možeš jesti ono što ti drugi nude.pripremi si kući ono što moraš jesti i uzmi sa sobom na posao.znam da je to pomalo stresno ali nema druge.prehrana je br 1 u bb-u.

                      Comment


                      • #12
                        Re: definicja-prehrana

                        -protein je nista,na defku ide! drugacije nemore!
                        -bepo to i ja znam,nemores nosit na posao nista,ima na poslu!neka proba ovako pa kako bude sta cu mu ja!

                        Comment


                        • #13
                          Re: definicja-prehrana

                          Originally posted by ibro10 View Post
                          -protein je nista,na defku ide! drugacije nemore!
                          -bepo to i ja znam,nemores nosit na posao nista,ima na poslu!neka proba ovako pa kako bude sta cu mu ja!
                          nisam shvatio prvu crticu

                          Comment


                          • #14
                            Re: definicja-prehrana

                            -napisao je nikakva hrana od 11-8? a ima protein80 u 3!

                            Comment


                            • #15
                              Re: definicja-prehrana

                              Originally posted by ibro10 View Post
                              -napisao je nikakva hrana od 11-8? a ima protein80 u 3!
                              Mozda je mislio hrana u krutom obliku

                              Comment

                              Working...
                              X