Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koja hrana popoljsava fleksibilonost misića?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja hrana popoljsava fleksibilonost misića?

    Zanima me koja hrana popoljsava fleksibilonost misića.

  • #2
    Re: Fleksibilnost i hrana

    Originally posted by Fenomeno View Post
    Zanima me koja hrana popoljsava fleksibilonost misića.
    ne mislim da ti neka hrana može pomoć u tome, radi vježbe istezanja i bit češ fleksibilan
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: Fleksibilnost i hrana

      Originally posted by Fenomeno View Post
      Zanima me koja hrana popoljsava fleksibilonost misića.
      Dođe mi da podivljam kad vidim ovakva pitanja
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #4
        Re: Fleksibilnost i hrana

        cijanid, ako ga nemozes nabavit-pomaze i obicni natrijev ili kalijev hidroksid ali u malo vecim kolicinama
        MYPROTEIN

        Comment


        • #5
          Re: Fleksibilnost i hrana

          Originally posted by Corry View Post
          cijanid, ako ga nemozes nabavit-pomaze i obicni natrijev ili kalijev hidroksid ali u malo vecim kolicinama
          popiješ to i budeš fleksibilan? ne razumijem !! kako djeluje to ??

          edit: ti se zezaš, jelda ?
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #6
            Re: Fleksibilnost i hrana

            Pa gle, ako popijes cijanid.. on djeluje vec nakon par miligrama i toliko ti se misici opuste da mozes s njima sto god hoces... kod natijevog i kalijevog hidroksida ti je potrebno par grama ali ima potpuno isti ucinak ali doduse s malo vecim zakasnjenjem u odnosu na cijanid... jedina nuspojava je ......a jbg.prestanes i disat
            Ma zafrkavam se jer pitanje je drasticno... bar se covjek mogao potrudit nesto procitat ili malo logicno razmislit prije ovakavih stvari-cijanid je inace bojni otrov a ovo drugo su kemikalije koje je poprilicno tesko nabavit jer su otrovne i potencijalno eksplozivne

            Za fleksibilnost-istezanje sto cesce, zategnes odredeni misic do kraja, zatim malo popustis (nije ga ok ni prejako istezat) i u tom polozaju drzic cca 20-30 sek,2-3 x u danu i kroz koji mjesec drzis noge iza vrata,ruke u depovima a stojis na.....hm...
            MYPROTEIN

            Comment


            • #7
              Re: Fleksibilnost i hrana

              Originally posted by Fenomeno View Post
              Zanima me koja hrana popoljsava fleksibilonost misića.
              Smjesno pitanje ,takvo nesto ne postoji. Sto se tice fleksiblinosti misica to je samo pitanje dobrog treninga i razgibavanja i rastezanja
              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

              Comment

              Working...
              X