Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoć oko prehrane, plan prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoć oko prehrane, plan prehrane

    Lijep pozdrav svima,

    Evo da se prvo predstavim; ja sam Hrvoje iz Bjelovara i trebao bih vašu pomoć oko pravilne prehrane. Naime trebao bih nekoga ili nekolicinu Vas iskusnih trenera, body buildera , rekreativaca i svih ostalih što znate ponešto o ovoj temi. Pa da krenemo,

    Aktivno sam u teretani 13 mjeseci, znači 5 puta tjedno trening, do sada je bilo ono standard (pon-prsa i triceps,uto-leđa i biceps, sri-noge, čet-ramena, pet-ruke) no u zadnjih mjesec dana sam promijenio trening i trener mi je napravio program za definiciju, mršavljenje.

    Ponedjeljak
    Bench press x15
    Zgibovi do otkaza
    Stojeći rameni potisak ispred x15
    Preša za noge x15
    Pregib EZ šipkom x15
    Francuski press x15
    Trbuh klupica x15
    Bicikl 5 min

    Utorak (dan snage,znači sve sa max težinom)
    Kosi bench x6
    Lat iza glave x6
    Potisak bučicama za ramena x6
    Čučanj x6
    Trbuh mix 250 komada
    15 minuta nečeg sličnog kao orbitrek

    Srijeda i petak
    Swing svaka ruka sa girjama x15
    Sklekovi x15
    Skok čučanj x15
    Military press x15
    Leđa trx x15
    Biceps girjama x15
    Triceps potisak girjama x15
    Trbuh x15
    Bicikl 5 min

    Četvrtak
    Razboj xMAX
    High row x15
    Lateralno za ramena x20
    Fleksija za noge x25
    Hammer pregib bučicama x15
    Obrnuti triceps potisak cross mašina x15
    Bicikl 5 min

    Velika i ogromna napomena !!!!
    Svaki dan prije zagrijavanje 10 minuta bicikl,traka,orbitrek ili ono slično orbitreku =D,
    Ponedjeljak je 5serija, utorak 4 serije, srijeda četvratk i petak po 4 serije.
    Svaki dan osim UTORKA se radi super serija, znači sve vježbe jedna za drugom i u odmoru 5 minuta bicikla.
    Poslije treninga svaki dan 15 minuta bicikl,...
    Uz treniranje uzimam tablete QNT Stack Force Thermogenic Activator, te poslije treninga ON 100% gold standard whey.

    I evo mojih proporcija:
    Dob: 21 god
    Visina: 176 cm
    Težnina: ovisno o danu ali oko 80 kg
    Postotak masti : dobiven i mjerenjem i vagom sta propusta struju oko 20%

    Sada od Vas svih cijenjenih članova ovog foruma i onih željnih pomoći , sve zajedno bih vas zamolio za plan prehrane. Onako temeljit, znači ne ono ugljikohidrati toliko ovo ovoliko, nego baš onako kao za "mutave" skroz cijelovito, recimo doručak pojedi zobene ili tako nešto. Znam da će vam se činit zamaranje i sve ostalo ali stvarno bih vas zamolio za tu ogromnu uslugu.

    Unaprijed hvala SVIMA na pomoći !!!
    You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain’t about how hard you hit. It’s about how hard you can get hit and keep moving forward; how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done!
Working...
X