Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana bodybildera

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Chat

    Originally posted by Megara View Post
    joj tebee daaaj bas je simpaticno bilo to sto je napisao
    a razumijem i njeg ali jedno prosjecno iztrazivanje ima 50 puta vise teksta nego citava ova tema
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #47
      Re: Prehrana bodybildera

      @triple
      bila je to nevina sala sa moje strane, nije mi bila namjera da se rugam vasoj volji za pisanjem

      nema tu pobjednika, to je valjda ocito
      ili, kako bi pametniji rekli, svi smo mi pobjednici koji nesto naucimo

      samo da se zna, ja sam sve procitao

      Comment


      • #48
        Re: Prehrana bodybildera

        Originally posted by FcB View Post
        samo da se zna, ja sam sve procitao
        Da testiramo jesi li doista, napiši zaključak svega

        Simplify.

        There are no shortcuts to any place worth going.

        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
        HARDER.


        Comment


        • #49
          Re: Prehrana bodybildera

          Originally posted by FcB View Post
          @triple
          bila je to nevina sala sa moje strane, nije mi bila namjera da se rugam vasoj volji za pisanjem

          nema tu pobjednika, to je valjda ocito
          ili, kako bi pametniji rekli, svi smo mi pobjednici koji nesto naucimo

          samo da se zna, ja sam sve procitao
          okiii, izvinjavam se
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #50
            Re: Prehrana bodybildera

            Ne stignem sad ali budem se osvrnuo na prve postove- najjednostavnije je napisat strawman argumenti i na tom ostat...a ako razgovaramo o prehrani bodybuildera onda ovdje nema nista strawman jer je sve vezano za to iako priznajem da sam mozda otisao presiroko s temama i ako sam te pitao izravno da li mislis da nesto moze ili nemoze... mogao si i odgovorit bar s DA ili NE.

            Kad si u deficitu i na teskoj defki, i onda dolazi do neke minimalne izgradnje i oporavka kroz neki dio dana ako tijelu omogucis uvjete za to(i bez vanjskih hormona ili sl) bez obzira sto si ti na kraju dana u deficitu-jesi li svjestan sto bi bilo kad bi nase tijelo vrsilo SAMO procese razgradnje-katabolizma u tih 3-4 mjeseca defke???? Ili u godinu dana kad se skida po 40-50kg????
            A tempirani obroci (pravovremena i umjerena provokacija inzulina s pomocu obroka UH i P) su upravo ono sto nam moze umanjit katabolizam i omogucit anaboliza, pa makar i taj privremeni koji moze znacit veliku razliku u konacnici.
            Ili i to smatras neispravnim misljenjem??
            Meni se cini triple da bi ti mogao napisat knjigu i zaradit na tisuce i tisuce s nekim svojim teorijama.
            Ako su po tebi tempirani obroci nebitni, isto tako i II i GI hrane su po tebi nebitni, onda postaje nebitan i sam inzulin te manipulacija s njim i njegovom razinom i oscilacijama kroz dan ovisno o aktivnostima, onda su i svi oni koji uzimaju dodatni inzulin blesavi???
            Isto kao i svi oni koji uzimaju preparate za povecanje inzulinske osjetljivosti??

            Triple, vratit cu se ja na pocetak teme, i proucit linkove (hvala i za njih), ali molio bi te da se i ti vratis malo i realno razmislis o nekim stvarima... bez uvrede, cijenim tvoje misljenje i sve napisano.ali daj malo razmisli jos jednom.

            E i ako ne uspijemo naci pobjednika, zelim anketu poput one za forumasa godine
            MYPROTEIN

            Comment


            • #51
              Re: Prehrana bodybildera

              razmislicemo ali kad prestanemo preskakati s teme na temu, onda ces moci razumjeti sta hocu da ti kazem, lagano idemo tako zajedno pa ces vidjeti....da je 'strawman' moram napisati jer se takve rasprave nikad ne zavrse ni s najmanjim zakljuckom, uvijek - jedan po jedan, pa cemo sve stici....cinjenica da postoji potreba da ubacujes druge teme u raspravu poprilicno podrzava ono ''GI kao takav je nepotreban'' jer moras i druge stvari ubaciti u raspravu da bi imalo smisla


              i ukratko, inzulin koji ti uzrokujes u tijelu =/ kolicini inzulina koju ubacujes s vana, ni blizu

              isto kao sto ne mozes porediti efekte iskljucivanja ejakulacije(privremeno padanje testa) i bocanje testom - iako oboje utjece na test, jedno nikako, a drugo itekako ima veze s napredkom - to je opet jedno od onih ''po toj logici...'' koje ja nisam rekao, zbog toga imas mozda lose misli o mojim postovima jer izvlacis prerane zakljucke, a ja te cekam da krenes od nule kao gore, da 'procistimo' pa da vidimo dokle mozemo stici
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #52
                Re: Prehrana bodybildera

                Koji si ti lik.........previse okolisas
                Ajd nastavimo veceras ili sutra ako stignem....
                MYPROTEIN

                Comment


                • #53
                  Re: Prehrana bodybildera

                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment

                  Working...
                  X