Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

    Imas u lidlu, tommy-u, kauflandu i slicno, ne znam jel ima takvih trgovina blizu tebe u BiH, al pola kile i to sitne, cijena sekrece oko 4,5 do 6 kuna.

    Comment


    • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

      Originally posted by Razzorx View Post
      Najbolje ti je da pomjesas vodu i zobene i stavis u mikrovalnu 2minute dodas whey i cudo od jela
      Nemam trenutno whey, u planu sam da ga uzmem,gledam sredid prehranu do tada sto je bolje moguce.

      Originally posted by Builty View Post
      Imas u lidlu, tommy-u, kauflandu i slicno, ne znam jel ima takvih trgovina blizu tebe u BiH, al pola kile i to sitne, cijena sekrece oko 4,5 do 6 kuna.
      Hmm, znaci cijena skoro pa duplo ja za 5kn uzmem 250gr. a tu mogu 500g. Nista ,pogledat cu u drugim trgovinama ,mora bit negdje

      Comment


      • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

        Mozes staviti zobene i malo vode tek toliko da zobene upiju i bude zgusnuto, u to dodas npr. žlicu-dve meda ili bananu zgnječiš dok ne dobijes gotovo pa tekuću smjesu i to pomjesas, to ja koristim kada nemam wheya.

        Comment


        • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

          Originally posted by Razzorx View Post
          Mozes staviti zobene i malo vode tek toliko da zobene upiju i bude zgusnuto, u to dodas npr. žlicu-dve meda ili bananu zgnječiš dok ne dobijes gotovo pa tekuću smjesu i to pomjesas, to ja koristim kada nemam wheya.
          Znaci to ti ovako kad nema wheya, zamjenis s tim?

          Comment


          • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

            Jutros prvi put probao s urgijanom vodom i wheyom od cokolade(ostavia 10 min da se sve lipo zgusne), vrh, puno bolje nego s mlijekom!

            Comment


            • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

              Najcesce koristim musli 6 vrsta zitarica s mjericom wheya

              Comment


              • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                Instant oats, dvije mjerice (100 gr) + 2 mjerice proteina + saka ljesnjaka + 4dcl mlijeka. Sa stapnim smiksam i to je dorucak. Za veceru sam znao stavit jednu i po do dvije mjerice instant oats+ 250 gr posnog + mjerica proteina od cokolade sjediniti s vodom da poprimi kasasti oblik i to je to.

                Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

                Comment


                • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                  Originally posted by libertas30 View Post
                  Instant oats, dvije mjerice (100 gr) + 2 mjerice proteina + saka ljesnjaka + 4dcl mlijeka. Sa stapnim smiksam i to je dorucak. Za veceru sam znao stavit jednu i po do dvije mjerice instant oats+ 250 gr posnog + mjerica proteina od cokolade sjediniti s vodom da poprimi kasasti oblik i to je to.

                  Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk
                  Koja je razlika izmedu INSTANT OATS i zobenih iz Lidla?
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                    Probaj pa ces znati .
                    Instant su fino mljevene tako da se lako stavljaju u shake i miksaju. Probao sam ja mljeti zobene ali ni blizu ne mogu dobiti tu granulaciju.

                    Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

                    Comment


                    • Re: Zobene pahuljice - kako ih konzumirati?

                      Probao sam, ali mi je bolji okus 20kn razlike po kg
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • Originally posted by pet detective View Post
                        Imam jedno pitanje vezano uz zobene pahuljice, nisam ih dosad još nijednom probao, al eto pošto ih svi spominju da su zbog svoje cijene jako isplative, odlučio sam probati
                        kupio sam sitne zobene pahuljice, od Primavite (ako te nisu dobre i ak ima nekih boljih po vašem mišljenju, bio bih zahvalan kad bi rekli koje, il koje vi uzimate), e sad slijedi moje pitanje, kako ih konzumirate?

                        Na netu piše svašta o njima, da se jedu ovako a ne onako, da se moraju prvo natopiti, da ih neki ostavljaju da se namoče preko noći u mlijeku il vodi il soku, neki ih prokuhavaju.... itd. da ne nabrajam

                        E a ja ih mislio za doručak ujutro pojest na slijedeči način: uzmem dvije šake zobenih iz vrećice, stavim ih u posudu, polijem mlijekom i jedem, jel ih valja jest tako il nekako drukčije, kak ih vi jedete?
                        unaprijed hvala
                        Potopi ih u vrelu vodu i pusti da odstoji 10 min i onda konzumiraj. Na taj način svarljivost je učinkovitija. Moraš znati da su ovsene pahuljice složeni hidrata i da je duži period varenja potreban.

                        Comment

                        Working...
                        X