Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHeat meal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CHeat meal

    Moze neko dat savjet za cheat meal...koliko cesto i šta jest...? Jel bolje ic na refeed il cheat meal...( ako sam dobro skuzija refeed je samo da povisim UH taj dan al i dalje zdravi izvori tipa riza, kumpir, zobene itd.) il je bolje opalit neke palačinke nutela il pizzu ???
    Hvala na odg

  • #2
    Druze,cheat meal samo ti ime kaze da je nesto sto ne ulazi u koncept Bodybuilder-ske ishrane.Ako tvojoj psihi bolje odgovara 500g rize nego 500g nekog slatkisa.Od jednog obroka ti se forma nemoze pokvariti,bar ne kod nas rekreativaca.A koliko cesto to je na tebi tj.Kako tvoje tijelo podnosi ceste propuste u ishrani.
    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      A svako dva tjedna sam mislio po jedan cheat meal odradit cisto da malo leptin dignemo ) Btw cita sam da nije dobro kombinirat masti i UH cisto radi toga me zanimalo sta je bolje...ma kakva riza opalit palacinke i dobro je. Ty

      Comment


      • #4
        Ako se smijem ubaciti da nepostavljam slično pitanje na New Topic
        Ja za ovu novu defku planiram raditi 7 dana low carba i onda 8.dan za rucak pojesti nesto sto nesmijem ( ali taj dan ujutro samo P+zdrave masti i navecer samo P )
        Jel to ispravno ili treba nekakav drugi koncept, zanimaju me mišljenja vaša

        Comment


        • #5
          Originally posted by Ozoner View Post
          Ako se smijem ubaciti da nepostavljam slično pitanje na New Topic
          Ja za ovu novu defku planiram raditi 7 dana low carba i onda 8.dan za rucak pojesti nesto sto nesmijem ( ali taj dan ujutro samo P+zdrave masti i navecer samo P )
          Jel to ispravno ili treba nekakav drugi koncept, zanimaju me mišljenja vaša
          Fora u tom danu je jest sto vise uh i sto manje masti. Cheat meal je ok ak mos izdrzat samo da jednom tjedno zgrjesis znaci masti minumum p malo manji a uh popunis kcal do odrzavanja ili malo preko....

          Comment


          • #6
            Rađe ajde na carb cycling nego na low carb dijetu....ja je prakticiram i za sad dobro djeluje...ne gladujen nit ima onog loseg osjecaja kad si bez UH jer su oni energija...nezz kako je kod drugih al tesko je radit trening na low UH....hrani se tako da ovisi koje dijelove tijela treniras to jedes...tipa leg day je high carb day...a kad radis ramena ruke umjereno i leđa prsa isto high carb day...ostale dane udri 0-50UH al povecaj malo masti . To ti e moj savjet. Naravno sve mora bit u kalorijskim okvirima a to si sam izracunaj )

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ozoner
              Ako se smijem ubaciti da nepostavljam slično pitanje na New Topic
              Ja za ovu novu defku planiram raditi 7 dana low carba i onda 8.dan za rucak pojesti nesto sto nesmijem ( ali taj dan ujutro samo P+zdrave masti i navecer samo P )
              Jel to ispravno ili treba nekakav drugi koncept, zanimaju me mišljenja vaša
              Kreni s carb cyclingom definitivno..dobro ti kazu..prepolovi defku na dva komada..ako os izgubit 10kg na primjer..prvih bar 5 ako ne i 7 kg izgubi na carb cyclingu onda se za finish odradi ketozu..vjeruj mi. Jer ako ces predugo drzati uh na 0-20g (jer to je fkt nisko) izludit ces. A snage nes imat..nebi vjerovao koliko i samo 50g uh u danu moze napravit razlike..
              Ne mislim na snagu u smislu 1rep max vec za odradit trening..
              Vec prva vjezba ce ti uzet 30posto snage koju sad imas u svim sljedecima.
              Tako da kreni s rigoroznim cyclingom pa onda dalje..i radi cardio..low intensity 2put na tjedan i jednom HIIT i to ti je to..ima da se oderes perfektno

              Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

              Comment


              • #8
                Il ako hoces brzo i efektivno gubit salo u slucaju da dotaknes plato ( sta se meni desilo )...izbjegavaj brze UH cak i nakon treninga. To cu ja sad raditi znaci smeđa riže ne bijela i nakon treninga nema dekstroze samo bcaa i protosi. Tako kontroliras inzulin i rippas se...sto se tice prijedloga povise...izbjegavaj taj low intensety cardio radi samo HIIT pocni sa 2 puta ....nakon 4 tjedna prebaci na 3 i opet nakon 2-3 tjedna na 4 dana tjedno po 20 min max ne treba više. Do lita ces bit zvir )

                Comment


                • #9
                  Ako moze pomoc trenutno sam na nekom laganom bulku, rotiram ugljikohidrate prehrana je sredena proslo je 15 dana bez cheata ali polako osjecam pad pumpa na treninzima pa bih posegnuo za cheatom na dan treninga noga.

                  Planirao sam dan prije prepoloviti uh, a na dan cheata unjeti zadane proteine i masti i navecer si priustiti jednu cokoladu i picu sada da racunam to unutar okvira zadanih ugljikohidrata ili da ne racunam u ugljikohidrate taj meal?

                  Comment


                  • #10
                    Ovo je naših TOP10 Cheat day obroka. Slažete li se s našim odabirom?
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment

                    Working...
                    X