Announcement

Collapse
No announcement yet.

Je li OK trenirati nakon samo jednog obroka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li OK trenirati nakon samo jednog obroka?

    Jasno mi je da je opasno i vjerojatno kontraproduktivno trenirati s utezima na tašte, ali zanimalo bi me koliko bi bilo pametno trenirati nakon samo jednog obroka u danu, tj. nekih sat vremena poslije doručka?

    Za doručak pojeo bih npr. zobene s oko 30g wheya + neko voće i malo nemasnog jogurta.

    Kao zadnji obrok prethodnog dana (oko 8 sati prije) bio bi posnir sir i orašari.

    Što mislite?

  • #2
    Ako se ti dobro osjecas i imas snage za odraditi trening onda odradi.

    Na taste mozes trenirati sa utezima ako znas pravilno postaviti intenzitet i volumen treninga.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Ok, hvala na odgovoru.

      Trening utezima na tašte mi ipak zvuči nekako prekatabolično

      Comment


      • #4
        Nije,ako trening prelazi u aerobni onda ne bi trebalo biti katabolicno.Ovo je moje misljenje na osnovu povezivanja nekih pojmova.

        Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk


        Last edited by alexxx; 07-09-16, 23:12.
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Hebo vas katabolizam, lol...
          Sta je to katabolizam i u kojem slucaju?
          Ako odradis trening ujutro kataboliro si?

          Kraj svih ostalih bitnih segmenata, ovo je najmanja moguca stavka...
          Treniraj svaki dan ujutro nataste, ako ti to pase, dodi doma, jedi kvalitetan obrok nakon trening, i ostatak dana.

          Spavaj dovoljno i kvalitetno, i tako u krug. Nisi, i neces bit u katabolizmu, u njemu ces bit ako si pothranjen i neispavan.
          Ne ako odradis trening nataste, over n out!
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Nema straha od katabolizma (trening natašte) ako se najedeš poslije treninga i imaš dovoljan unos kalorija na dnevnoj bazi.
            Najveći problem kod visoko intenzivnih treniga odmah nakon ustajanja je taj što su ujutro zglobovi i kičma prepuni vode, smanjena je pokretljivost i veća mogućnost ozljede, a i trening je slabiji kad si gladan.
            Po meni zbog vode treba proći barem sat i pol do dva od ustajanja, a jedan obrok prije treninga je svakako dobrodošao.
            Last edited by kelly; 09-09-16, 01:28.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              OK, hvala vam puno na odgovorima i pojašnjenju.

              Comment

              Working...
              X