Announcement

Collapse
No announcement yet.

Punjenje UH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Punjenje UH

    Poz!

    Sutra ce biti 18 dan kako sam sveo UH na min. Prije toga UH sam kombinirao za dorucak tipa 100g zobenih te poslje treninga 100g tijestenine te kroz duzi vremenski period izbacio prvo obrok sa UH nakong treninga i tako drzao jedno vrijeme da bi na kraju u potpunosti izbacio UH iz prehrane, ali sam istovremeno dizao zdrave masnoce iz maslinovog, badema, oraha, jaja i to mi je pocelo pokazivat strasne rezultate u vidu rezanja te osjecaj koji me pratio tokom tog perioda bez UH je bio odlican, pun energije van treninga i na treningu.
    Nakon nekih 15 dana sam osjetio poveci pad energije i zadnja 2 treninga koja sam radio mogu rec da ih je bilo tesko za izgurat sto mi govori da bi trebao uzet taj 1 dan punjenja UH.
    Prehrana u tih 15 dana praznjenja mi je bila tipa:

    1. 4 kuhana jaja, 10g maslinovo, 100g posni, povrce
    2. 50g oraha, 200g posni, povrce
    3. 200g kuhane piletine, 30g maslinovo, povrce
    4. 200g kuhane piletine, 30g maslinovo, povrce
    5. Tuna u salamuri, 100g posni, 30g maslinovo, povrce

    Mene sada zanima posto neplaniram "junkat" vec sa kvalitetnim namirnica odradit taj dan dali bi ova prehrana bila ok ili bi me udebljala posto sam jako sklon debljanju, tip tijela ENDOMORF i to teski.

    Prehrana na dan punjenja bi bila:

    1. 120g zobenih, 30g grozdjica, 30g whey, voda
    2. 100g kuhane piletine, 125g rize, povrce
    3. 100g kuhane piletine, 135g tijestenine, povrce
    4. 100g kuhane piletine, 125g rize, povrce
    5. 100g kuhane piletine, 135g tijestenine, povrce

    To bi iznosilo ukupuno 500g UH

    Zanima me dali bi ovakvo punjenje imalo smisla ili je to previse UH posto sam skuzio da me oni najvise debljaju

    Hvala
    Last edited by heavycro; 17-09-16, 21:10.

  • #2
    Moje je misljenje da bi bilo dobro da uzmes bar 2 dana da se napunis kako treba jer za 1 dan se ne mozes tako lako napuniti.A treninga sto se tice ne bih ih radio ta 2 dana.Ugljikohidrata moze ici +7g /kg.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Ja bih išao 1 full mrtvi UH day, uz dosta odmaranja, ono maksimalno da se napuniš. Onda bih drugi dan unio pola od toga napisanog, a treći dan bi se vratio režimu.

      Comment


      • #4
        Koliko je bolje uzeti npr. DEKSTROZU od myproteina za razliku od onog traubenzukera iz DM.a?

        Comment


        • #5
          Nema to nikakve veze,oba su ista samo druga marka.
          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

          Comment


          • #6
            Šećer je šećer, kupiš gdje ti je jeftinije i dostupnije.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment

            Working...
            X