Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dvopek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dvopek

    U potpunosti sam izbacio kruh, ali umjesto njega pojedem jedno 4-5 kriška dvopeka. Da li ga je poželjno ubaciti u prehranu buodybuildiing početnika?

  • #2
    Pozeljno? Ne, zasto? =)

    Ali ne moze da skodi, isto kao ni kruh kojeg si iz nekog razloga izbacio!
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      A što si izbacio hljeb iz prehrane? Vidim početnik si veliki, stalno postavljaš neka pitanja, vjerujem da nisi dobro informisan.

      Comment


      • #4
        kruh i dvopek ista stvar. zašto je dopek po meni bolji jer napravi osjećaj sitosti prije nego kruh pošto ga ne možeš puno pojesti kao kruh. al ako ćemo gledati ono što su jendo i drugo, škrobna namirnica. nije nužna, puno bolji izvori uh su smeđa riža, raženi i integralni kruh, integralna pašta (ugl sve što ne diže razine inzulina). stvarno ne znam gdje bi smjestio obični bijeli kruh ali kriška dve ako nisi na definiciji neće ništa loše napraviti

        Comment

        Working...
        X