Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana na putu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prehrana na putu

    Cesto sam u situaciji gdje se vozim 2 sata na predavanje u Osijek, te odslusam predavanje koje traje 3-4 sata i vracam se u ZG takodjer cca 2, 2 i pol sata. Kada sam u Osijeku nemam vremena stat na neki neki kvalitetni rucak, dostupan mi je samo junk food, pa me zanima sto da si spakiram u posudicu za tih 8-9 sati, s obzirom da sam u programu dobivanja mase?

  • #2
    Originally posted by filiplat View Post
    Cesto sam u situaciji gdje se vozim 2 sata na predavanje u Osijek, te odslusam predavanje koje traje 3-4 sata i vracam se u ZG takodjer cca 2, 2 i pol sata. Kada sam u Osijeku nemam vremena stat na neki neki kvalitetni rucak, dostupan mi je samo junk food, pa me zanima sto da si spakiram u posudicu za tih 8-9 sati, s obzirom da sam u programu dobivanja mase?
    Poz,

    prije svega prokom. cu boldano jer smatram da je glupost..
    U svijetu koji nas okruzuje i gradovima koji su razvijeni, a sigurno jedan od njih je i Osijek, kraj junk hrane koji navodis ako produzis korak siguran sam da postoji za probrat i nesto hranjivoga, zdravoga..
    Bilo to u restoranu na meniu, ili u bilo kojem soping centru ako slazes sam -> (posni sir, integralno pecivo, pileca/pureca prsa, tuna, itd.) ili jos bolje, ako hoces toplu hranu i pravi rucak, vise manje svaki centar sada ima i svjezu pripremu hrane po izboru, gdje opet mozes izabrat sto ti pase, od mesa do priloga, i imat doslovce konkretan i puni rucak.

    Sto se tice druge opcije i putovanja koji navodis, bez problema mozes ponest od doma spremljenu hranu ako ti je tako prakticnije, sto god to bilo, bez problema ce izdrzat cijeli dan.
    Ja osobno sam znao nosit hrane i za dva kompletna dana sa sobom, ako sam unaprijed znao da necu imat pristup onome sto mi je potrebno..

    Samo onda u tom slucaju naravno pripazis da za drugi dan nemas bas nesto od hrane sto bi moglo bit kvarljivo.. Nego recimo jutarnji obrok kuhana jaja pripremljena dan ili dva prije, a kasnije, voce, zob i whey protein.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Originally posted by CeLe111 View Post

      Poz,

      prije svega prokom. cu boldano jer smatram da je glupost..
      U svijetu koji nas okruzuje i gradovima koji su razvijeni, a sigurno jedan od njih je i Osijek, kraj junk hrane koji navodis ako produzis korak siguran sam da postoji za probrat i nesto hranjivoga, zdravoga..
      Bilo to u restoranu na meniu, ili u bilo kojem soping centru ako slazes sam -> (posni sir, integralno pecivo, pileca/pureca prsa, tuna, itd.) ili jos bolje, ako hoces toplu hranu i pravi rucak, vise manje svaki centar sada ima i svjezu pripremu hrane po izboru, gdje opet mozes izabrat sto ti pase, od mesa do priloga, i imat doslovce konkretan i puni rucak.

      Sto se tice druge opcije i putovanja koji navodis, bez problema mozes ponest od doma spremljenu hranu ako ti je tako prakticnije, sto god to bilo, bez problema ce izdrzat cijeli dan.
      Ja osobno sam znao nosit hrane i za dva kompletna dana sa sobom, ako sam unaprijed znao da necu imat pristup onome sto mi je potrebno..

      Samo onda u tom slucaju naravno pripazis da za drugi dan nemas bas nesto od hrane sto bi moglo bit kvarljivo.. Nego recimo jutarnji obrok kuhana jaja pripremljena dan ili dva prije, a kasnije, voce, zob i whey protein.

      Krivo si shvatio, ne kazem da nema neceg zdravog, nego da mi je jedino dostupan junk jer sam vremenski ogranicen, zato i ne mogu lutat i istrazivat u Osijeku pa pitam sta bi mogao ponijeti. Hvala na drugom dijelu odgovora, nisam to radio nikad pa ne znam uopce sta je kvarljivo ili ne. Stavit cu onda u posudicu pileca prsa i rizu jedan tjedan, drugi tjedan posni i neku purecu sunku sa integralnim pecivom, a nadalje cu kombinirat, jos jednom hvala.

      Comment


      • #4
        Da,

        u svakom slucaju sto god da jedes i inace u danu, slobodno ponesi sa sobom u plasticnoj posudici i jedi kada dode vrijeme za obrok, ili imas vremena.
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Koliko vremena izgubiš na čekanje u redu za junk, isto bi vremena potrošio u trgovini za kupiti nešto dobro. A spakirati možeš sve što jedeš i kući.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X