Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko mjesečno trošite na hranu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko mjesečno trošite na hranu?

    Pozdrav ekipa,zanima me koliko mjesečno trošite na hranu?Znači ne mislim na suplemente,whey..nego baš na hranu(zobene,jaja,banane...šta već jedete).

  • #2
    Ja sam racunao, ako izbacimo suplemente oko 100 eura, najveci izdatak su piletina, tuna, pa jaja, orasasti plodovi, riza, tjestenina (na defki sam dugo vremena) vjerojatno bi na masi trosio vise love Vecinom sve kupujem na vise, znaci ne idem u ducan kupiti konzervu tune ili pol kile piletine, kad je neka stvar na akciji uzmem puno toga, pa imam zalihe svega.

    Comment


    • #3
      Hmm..to znači da za potrošenih 25kn dnevno možeš kupiti piletine,tune,zobenih,jaja,banana,pašte,riže,grašk a...potrebnih namirnica za cijelodnevnu ishranu?Kako?haha
      Kupujem i ja na akcijama ali opet,750kn za cijeli mjesec prehrane za masu mi se čini malo love.

      Comment


      • #4
        Ovako, ja potrosim oko 12 kg piletine mjesecno, oko 400 kn, na akciji u mom Kauflandu kupim za 33 kn, i uzmem 7-8 kg, sve izvazem i stavim u vrecice pa u zamrzivac po 200 grama, i vadim van kad mi treba, dnevno oko 400 grama.
        Tu su jos jaja, ako kupimo 30 jaja za 30 kn, i potrosimo 5 jaja dnevno, eto 150 mjesecno, dalje 120 tinjak kn za oraste plodove, posni sir je 15 kn kila skoro uvijek u Lidlu, 200 grama dnevno znaci 90 kn mjesecno. Tunu ubacim tu i tamo sad kad bi i nju jeo svakodnevno ispalo bi puno puno skuplje. Ispadne oko 800 kn, onda stavim bar 2 mjerice wheya al to smo rekli ne racunati. I da, ovo je za defku haha, tako da unosim manje uh, a i riza i tjestetina su najjeftiniji izdatak uz zobene. Da sam na masi mozda bi otislo jos 200 kn. Ovo je sad okvirno s piletinom, ako je tu puretina ili neko drugo meso naravno da je skuplje, voce i povrce ne kupujem jer ne zivim sam, pa toga uvijek ima doma, naravno ovo sam samo ja, netko ima drugaciju prehranu i ako zivis sam ispadne opet vise troskova nego sto sam ja gore napisao.
        Ali sam hto rec da nije ova prehrana skuplja od prehrane npr mojih kolega na poslu koji zderu bureke, lisnata, krafne i kolu svaki dan.

        Last edited by valek93; 26-01-20, 20:49.

        Comment


        • #5
          Hvala ti na objašnjenju valek.
          Da,ispada da nije toliko ni skupa ovakva prehrana..
          Ja krećem na masu pa će mi ići nešto više love,cca 1000-1100kn...mislio sam da će i više.
          Za sad je toliko jer ubacim i voća,povrća,chia sjemenke,tunu,kikiriki,bademe.

          Comment


          • #6
            Nisam dugo računao ali ode više od 1000 kuna.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Gde je u Hrvatskoj najjeftinije kupiti piletinu?
              Vidim da je neko napisao "na akciji u mom Kauflandu kupim za 33 kn".
              Ja koliko sam gledao po sajtovima od Lidla i Konzuma, tamo se piletina krece negde oko 45-50kn po kg, sto je meni bas skupo, npr kod nas u Srbiji je 26kn.
              Da li budu takve akcije i u Lidl i Konzumu ?
              Ja planiram i ove godine doci da radim u Istru sezonski posao, a posto cu nastaviti trenirati i jesti kako treba, piletina mi predstavlja najveci izdatak, dok je ovo sve ostalo jeftino (riza, testenine, maslinovo i zelena salata)

              Comment


              • #8
                Zavisi, u svakom gradu je drugačije, moraš obići trgovine pa vidjeti. Probaj naći u Istri domaće piliće od seljaka.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Originally posted by bojanh66
                  Gde je u Hrvatskoj najjeftinije kupiti piletinu?
                  Vidim da je neko napisao "na akciji u mom Kauflandu kupim za 33 kn".
                  Ja koliko sam gledao po sajtovima od Lidla i Konzuma, tamo se piletina krece negde oko 45-50kn po kg, sto je meni bas skupo, npr kod nas u Srbiji je 26kn.
                  Da li budu takve akcije i u Lidl i Konzumu ?
                  Ja planiram i ove godine doci da radim u Istru sezonski posao, a posto cu nastaviti trenirati i jesti kako treba, piletina mi predstavlja najveci izdatak, dok je ovo sve ostalo jeftino (riza, testenine, maslinovo i zelena salata)
                  Piletina se kupi za cca 40 kuna kilo.

                  Skuplje nego u srbiji ali su i place vece u hrvatskoj pa ti dode na isto.

                  Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

                  Comment


                  • #10
                    Zna biti batak i karabatak na akciji za 17kn kilogram,od Cekina.
                    Skineš kožu i imaš kvalitetno meso piletine za manje love.

                    Comment


                    • #11
                      You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 1 photos.

                      Comment


                      • #12
                        Evo trenutna akcija u Kauflandu,20kn/kg,skineš kožicu i kvalitetno meso piletine za jeftinu lovu.

                        Comment


                        • #13
                          A sta mu dodje ono cca 400gr, a ispod toga pise 1kg ?
                          Jel tezina tog paketica 400gr ili 1kg (meni pre deluje kao da je 400gr ta 2 mala batacica)
                          Razmisljao sam i o batacima i karabatacima, jedino sto su masniji od belog mesa.

                          Comment


                          • #14
                            Paketić je cca 400g,ali je cijena naznačena za kilogram.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by SuperTed
                              Zna biti batak i karabatak na akciji za 17kn kilogram,od Cekina.
                              Skineš kožu i imaš kvalitetno meso piletine za manje love.
                              Frende to koliko ja vidim nije okosteno.

                              Znaci dobijes meso sa kosti.

                              Prsa dobijes kilu cistog mesa za 40 kuna evo od ponedjeljka akcije pureca prsa u lidlu.

                              Da ne govorimo o sastavu zabatka u odnosu na prsa. Jedan ima 5 grama masti a drugi 15.

                              Isto tako proteina zabatak 20 prsa 30.

                              Al opet sve ovisi kako ti pase u prehrani. Mozda ti bas fali masti.




                              Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

                              Comment

                              Working...
                              X