Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko mjesečno trošite na hranu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Naravno da nije okošteno za tu cijenu.
    Na kg batka,zabatka je cca 150-200g kosti tako da za 17-20kn dobiješ 800g mesa,što je opet dosta jeftinije od prsa.
    Naravno da ne tvrdim da je batak bolji komad mesa od prsa,ali ako se gleda i cijena,ja bi radije uzeo jeftiniji batak(naravno,skidam kožu),a za razliku još kupio neko povrće,salatu nego precijenjena prsa.

    Tih 15g masti na batku je sa kožom pretpostavljam?

    Comment


    • #17


      Originally posted by SuperTed
      Naravno da nije okošteno za tu cijenu.
      Na kg batka,zabatka je cca 150-200g kosti tako da za 17-20kn dobiješ 800g mesa,što je opet dosta jeftinije od prsa.
      Naravno da ne tvrdim da je batak bolji komad mesa od prsa,ali ako se gleda i cijena,ja bi radije uzeo jeftiniji batak(naravno,skidam kožu),a za razliku još kupio neko povrće,salatu nego precijenjena prsa.

      Tih 15g masti na batku je sa kožom pretpostavljam?
      Omjer mesa-kosti na batak zabatak je 30%.

      Sto znaci da je kost 300grama. Bar tako kaze google.

      15g masti je sa kozom.

      Ali vidis jos nis cuo da se netko zali da su prsa skupa.

      Mozes onda kupiti whey koji ti je jos jeftiniji kao izvor proteina a za rucak pojedes pastu sa pelatima.

      To sam ja radio jedno vrijeme dok nisam imao skoro nista novaca.

      Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

      Comment


      • #18
        U Kauflandu inace na branimirovoj sam redovno ujutro, znaci ujutro kupovao pileca prsa za 26 kn po kili od perutnine ptuj. Inace Konzum je u HR najskuplji, pogotovo ako ljudi gledaju njihove stranice dodje im zlo, ali u HR postoji stranica katalozi.hr i tamo imas sve kataloge trgovackih centara i vidis sto je na akciji, jer svaki tjedan u bar 2 je piletina na akciji. Inace Istra je uz Dalmaciju jako skupa, pa ako kupujes u Konzumu i Plodinama tamo racunaj da su cijene vece, ljeti je tamo jako puno turista, a i kupovna moc Istrijana je veca nego u ostatku HR. Jedino kod Lidla je u HR u svim poslovnicama ista cijena, mozda i kod Kauflanda.

        I da, decki imate redovno i pileca prsa s kosti, 24 kn, bez koze, sad ne znam koji je postotak tu kosti, ali kad se to sve ocisti, mislim da ispadne oko 30 kn po kili, ali ja sam prelijen da bi to odvajao Radije dodam jos par kuna i miran sam.
        Last edited by valek93; 19-02-20, 15:23.

        Comment

        Working...
        X