Announcement

Collapse
No announcement yet.

Posni sir > Greek Yogurt (Ireland)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posni sir > Greek Yogurt (Ireland)

    Eto inace prije dok sam bio aktivan jeo sam posni sir iz Lidla (Milbona) onaj kremasti fini, cak sam znao mjesecima na njemu samo izdrzati. Kao primjer dolje slika je 3 mjeseca SAMO na posnom siru i iskreno godio mi i obozavao sam ga jesti. Nazalost u Irskoj ne postoji taj sir, oni imaju svoj posni tj cottage sir koji je nekako zrnasti i odvratan mi je maksimalno. Najblize sto sam nasao je ovaj ispod Greek Yogurt u jednoj trgovini (Aldi) pa ako moze savjet jel bi mi bilo dobro to zderati kao glavni izvor proteina? Naravno da cu tu ubaciti jaja i mesto kao i uvijek ali vecinom kao sto rekoh znao sam 2 i pol kg posnog svaki dan i tri godine sam tako stalno bez ikakvih problema Pa eto savjetujte hvala.

    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

  • #2
    Dosta ugljica i nesto malo manje proteina nego posni.. Ako ti ugljici ne smetaju u tolikoj mjeri iz sira.. Sto da ne 💪🏻
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Nazalost to mi je jedina opcija ovdje u Irskoj, a da je slican posnom od Milbone u RH koji je fini i kremast.

      Comment


      • #4
        Chekiraj si Quark to ti je naziv za kremasti sir, ja ga ovdje imam svuda, Tesco, Aldi, Asda, Lidl (u UK)..
        Sam upisi u google pa vidi..

        Ne znam jel je moguce da je market toliko drukciji pa da nema
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Originally posted by CeLe111 View Post
          Chekiraj si Quark to ti je naziv za kremasti sir, ja ga ovdje imam svuda, Tesco, Aldi, Asda, Lidl (u UK)..
          Sam upisi u google pa vidi..

          Ne znam jel je moguce da je market toliko drukciji pa da nema
          Ma ima i taj quark ali mi je isto odvratan :S jbg navikao se na Milbonu i ovaj je jedini sto sam nasao slicnog okusa a i cijena je mogu reci dosta dobra. Ako smanjim unos UH od drugih stvari mislis da 2kg dnevno bi bilo dobro ovoga?

          Comment


          • #6
            Sto da ne, ako ti brojke stimaju moze..
            Ma da ne znam sta ce ti toliko proteina uopce?

            Mislim da nema potrebe ic iznad 2grama po kg. tezine iz svih mogucih namirnica..
            A samo sa tim sirom bez uzimanja u obzir icega drugog u obzir, te dize na preko 200grama proteina
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              Superiska onda cu kombinirati obroke s tim sirom kao glavni izvor proteina, prilagodit cu sve kilazi svojoj i cilju. A ponekad cu ubaciti i meso kao izvor tj tunjevinu. Thanks na savjetu javi kad si i ako si u Irskoj nekad s obzirom da si u Londonu za cugu zivio.

              Comment


              • #8
                Originally posted by sashabcro View Post
                Eto inace prije dok sam bio aktivan jeo sam posni sir iz Lidla (Milbona) onaj kremasti fini, cak sam znao mjesecima na njemu samo izdrzati. Kao primjer dolje slika je 3 mjeseca SAMO na posnom siru i iskreno godio mi i obozavao sam ga jesti. Nazalost u Irskoj ne postoji taj sir, oni imaju svoj posni tj cottage sir koji je nekako zrnasti i odvratan mi je maksimalno. Najblize sto sam nasao je ovaj ispod Greek Yogurt u jednoj trgovini (Aldi) pa ako moze savjet jel bi mi bilo dobro to zderati kao glavni izvor proteina? Naravno da cu tu ubaciti jaja i mesto kao i uvijek ali vecinom kao sto rekoh znao sam 2 i pol kg posnog svaki dan i tri godine sam tako stalno bez ikakvih problema Pa eto savjetujte hvala.
                Pozdrav

                Ja sam u Irskoj i u lidlu imas Milbona Skyr, mislim da je oko 1.15e 350grama.
                Imas i s okusima: borovnica, vanilija, jagoda i malina
                Ja uzimam najcesce borovnicu i vaniliju jer je po nut. vrijednostima vise manje isto kao i obican.
                You do not have permission to view this gallery.
                This gallery has 2 photos.

                Comment

                Working...
                X