Announcement

Collapse
No announcement yet.

Režim prehrane početnika

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Režim prehrane početnika

    Kuham si odvojeno

    Comment


    • Re: Režim prehrane početnika

      Hehe odlicno..mozda nekom dobro dode sta sam kuckao..
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • pozdrav imam 14 god visok sam 188 tezak 65 kg pa me zanima kako se udebljati počeo sam konzumirati Whey protein također i BCAA tijekom treninga jer imam 12 treninga tjedno to jeste 6 dana x2 treninga... 1/3-whey Doručak-musli,zobene,jaja i slično u velikim količinama među obrok-riža i slično uglavnom obrok bogat ugljikohidratima Ručak-Riba,Meso i slično među obrok-uglavnom bogat proteinima i ugljikohidratima kao što su šnite kikiriki maslaca,abc sir i Shake večera-Šnicle i slično

        Comment


        • pozdrav imam 14 god visok sam 188 tezak 65 kg pa me zanima kako se udebljati počeo sam konzumirati Whey protein također i BCAA tijekom treninga jer imam 12 treninga tjedno to jeste 6 dana x2 treninga... 1/3-whey proteina.. Doručak-musli,zobene,jaja i slično u velikim količinama među obrok-riža i slično uglavnom obrok bogat ugljikohidratima Ručak-Riba,Meso i slično među obrok-uglavnom bogat proteinima i ugljikohidratima kao što su šnite kikiriki maslaca,abc sir i Shake večera-Šnicle i slično

          Comment


          • Sve to sto si naveo, samo pojacaj svaki obrok za upola...
            Btw. U drugoj temi 10min prije ovog posta pitas jel smijes koristit bcaa i glutamin,
            a ovdje pises da ga vec koristis. Lol

            Sta treniras 2x dnevno?
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment

            Working...
            X