Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

    nabacivanje kvalitetne mase je također neizostavno popraćeno nabacivanjem i masnog tkiva. (ljepota je kad "profići" minimaliziraju dobivanje sala... al ipak ga dobiju)
    Black leather, knee-hole pants

    Comment


    • #92
      Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

      Originally posted by erso View Post
      bok svim clanovima ja sam novi clan ovog forum i htio bih vas pitati za savjet siguran sam da znate puno vise nego ja
      pa imam jedan problem
      poceo sam trenirati i pomalo bildati s moja dva utega ali ne znam kakvu prehranu si napraviti s time da sam ja deblji i zelim si ojacati ruke dobiti masu i definiciju ruku i skinuti trbuh to jest smršati ali s time da sam slab s novcim treba mi jeftina prehrana naci ne bas puno potrositi jer nemam bas novaca kod sebe tako da vas pitam za savjet UNAPRIJED HVALA )
      Ne piši duple postove po forumu!!!
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #93
        Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

        Evo vam link za jedan simpatičan sajt, koji će vam sam preračunati kalorije za konkretne proizvode...

        Šta znam, možda nekome ovo posluži...

        http://keepitfit.net/home
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #94
          Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

          bok svima ima li ko
          kakovo resjenje za mene pa ovako smrsavio sam znaci od 115 kila dosao sam na 87 ali ostalo mi je ostatka to jest potkožnog sala ili masnoce ali ubiti ima li ko kakva savjet kako da se hranim a da ne popunjavam to znaci kad treniram da topim to ali da ne pomocu hrane ne vracam to prihvacam svaciji savjet

          Comment


          • #95
            Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

            Vise puta si napisao slican post na forumu.. Prestani spamat i nauci koristiti zareze tocke upitnike i ostale znakove. Odgovor na svoja pitanja imas ako se samo malo potrudis procitati ostale teme!
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #96
              Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

              Nikad do danas nisam racunao sta sam cega unio.Znaci, treninzi 3x tjedno, a kolicine za danas (na dan treninga): kcal:3250, UH: 357, P: 280, M:55.Kad ne treniram ove su vrijednosti manje (moram i to poceti racunati).Imam 92 kg i 185 cm visinu, malo speka oko stomaka. Da li sam pretjerao sa proteinima? Treniram tek oko 8 mjeseci i uz smanjenje sala htio bih povecati misicnu masu.

              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
              Last edited by libertas30; 17-12-14, 18:29.

              Comment


              • #97
                Re: Prehrana za masu i izgoriti masnoce?

                Evo izracunao sam za sutra kad ne treniram:
                Kcal:2245, UH: 220, P: 163, M: 93

                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
                Last edited by libertas30; 17-12-14, 18:52.

                Comment

                Working...
                X