Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vidim svrhu namjernog provociranja inzulina u tim razmjerima (secer), u ijednom drugom slucaju osim eventualno nakon treninga..

    Dopuna kalorija iz istoga, osim ako nisi ekstremo lean hard gainer/ektomorf, radit ce vise stete nego koristi.

    Kako mislis ne stignes jest?
    Sta radis osam sati ili koliko vec bez prava na pauzu od 30min.?
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • Originally posted by slavix97 View Post
      Pozdrav, zanima me moze li se maltodextrin unositi kao obrok sa proteinom jer nisam u mogucnosti radi posla jesti pa mislim da je to bolje nego da odem u deficit na masi sam trenutno?
      Ja sam ga jedino tako i unosio uz proteine poslje treninga,al mislim da bez pravog obroka ne mislim na shake tijelo dosta pati pa probaj to promijenit

      Comment


      • Zna li neko koliko nutrijenata ima 100g punjenih paprika? Zanima me samo meso unutra(fasirano) , papriku ne jedem.

        Comment


        • Originally posted by Aldiin View Post
          Zna li neko koliko nutrijenata ima 100g punjenih paprika? Zanima me samo meso unutra(fasirano) , papriku ne jedem.
          Koje meso tocno je punjeno unutra?
          Koja zivotinja, kakvo fasirano, koliko masti? =)
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • Pozdrav evo meni je ovo cetvrti tjedan kao lean bulkinga.Dizao sam od 1800 do 2300 pa da vam javim rezultate.Uglavnom nisam isao preko DCN-a,
            Pa evo rezultati u nakon 4 tjedna:kada sam zapocinjao imao sam 73,8 kg,struk 78.Danas sam se vagao i ispalo je 73 kg a struk 75-76.Jedno vrijeme sam stagnirao pojacao sam prehranu i poceo padat s kilazom i strukom,s tim da nisam isao preko svog DCNa.Zadatak mi je bio da si pojacam kalorije sto vise mogu a da se ne umastim tako da bi ih mogao pocet postepeno skidat i dodatno se definirat.
            Last edited by Blacking; 17-07-17, 12:41.

            Comment


            • Odlicna reakcija tijela.
              Ali prekratki period da bi oporavio tijelo i imao benefite u iducoj dijeti...
              Tako da produzi makar na jos iduca cetiri tjedna, pa onda defka.
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • I ja sam na početku definicije unosio nekih 1800 do 1900kcal, Vidio sam da mom tijelu to ne odgovara, pa sam postepeno dizao svake sedmice.

                Trenutno na 2300kcal, skinuo 5-6kg sasvim zadovoljan.

                Comment


                • Treba mi pomoc naime uzimao sam hranjive vrijednosti mesa i svega ostaloga sa neke stranice cini mi se vjezbaj.com,te da bi provijerio jedan dan na coolinarici da se dosta toga ne poklapa pa da li mi mozete dati tocne vrijednosti,koje vi koristite.Tako sam i citao za lecu na ovom portalu i procitao da ima oko 150 kcal u 100 grama a na coolinarici pise da ima oko 250-300.

                  Comment


                  • Originally posted by Blacking View Post
                    Treba mi pomoc naime uzimao sam hranjive vrijednosti mesa i svega ostaloga sa neke stranice cini mi se vjezbaj.com,te da bi provijerio jedan dan na coolinarici da se dosta toga ne poklapa pa da li mi mozete dati tocne vrijednosti,koje vi koristite.Tako sam i citao za lecu na ovom portalu i procitao da ima oko 150 kcal u 100 grama a na coolinarici pise da ima oko 250-300.

                    http://nutritiondata.self.com
                    Online Transformacijski Specijalist:
                    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                    ->
                    http://www.fgfitness.uk
                    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                    Comment


                    • Originally posted by CeLe111 View Post
                      Nije mi bas jasna ova pretraga naime upisem chicken ili chicken breast i ispada mi samo od nekih hranidbenih lanaca itd.nemogu naci da pise npr. za piletinu hranjive vrijednosti.

                      Moze mi tko predlozit dobar grcki jogurt ?

                      Comment


                      • Moras upisat tocno sto trazis bas.
                        Znaci recimo raw chicken breast ->
                        http://nutritiondata.self.com/facts/...products/701/2

                        Dolje nize nalazi ti se tablica sa svim mogucim detaljima...

                        Grcki, ne znam jel trazis tocnu neku marku u odredeno trg. ako da, to ti ne znam reci.

                        Ali koji god low fat i sto slicniji po sastavu posnom siru, je dobar!
                        Online Transformacijski Specijalist:
                        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                        ->
                        http://www.fgfitness.uk
                        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                        Comment


                        • Originally posted by CeLe111 View Post
                          Moras upisat tocno sto trazis bas.
                          Znaci recimo raw chicken breast ->
                          http://nutritiondata.self.com/facts/...products/701/2

                          Dolje nize nalazi ti se tablica sa svim mogucim detaljima...

                          Grcki, ne znam jel trazis tocnu neku marku u odredeno trg. ako da, to ti ne znam reci.

                          Ali koji god low fat i sto slicniji po sastavu posnom siru, je dobar!
                          To znaci da piletina ima 23 g proteina na 100 grama ?
                          Ma ne nego nikad nisam koristio taj grcki jedino znam za onaj dukatos a hranjivim mislim da je shit,pa bi ga ubacio u prehranu kao i lece pa pitam dali vi koji koristite da znam

                          Comment


                          • Izaberi jednu tablicu i drži se nje, imaš i ovdje opširno:

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Kako racunate npr. pecem meso na 15 g maslinovog ulja,dali racunate da ste kao pojeli 15 grama maslinovog ulja ili ?
                              I jos jedno pitanje posto cu uskoro na masu da li mi je dobro odredivat ovako npr. da jedem 2 g/kg proteina,uh pocinjem od 170 g po danu a masti koliko ima lufta i kako pojacavam po tjednima UH da tako smanjujem masti ?
                              P.S moze netko stavit tocan i provjeren kalkulator bazalnog ?
                              Last edited by Blacking; 02-08-17, 23:49.

                              Comment


                              • U pon idem na rezanje kalorija sa 2300 na 2150 pa imam pitanje,dali je bolje ovako 161 g UH (sa 201) 161 g proteina i 96 g masti ili 188 g UH,161 proteina i 84 g masti ?

                                Comment

                                Working...
                                X