Announcement

Collapse
No announcement yet.

prehrana za skinuti salo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prehrana za skinuti salo?

    SVETI CILJ: Skinuti višak sala, napraviti solidnu definiciju te pojačati biceps!

    Dakle, imam 29 godina, 193cm visok te 93kg tezak...
    Idem na trening 3 puta tjedno i moram priznati da je trening paklen, 45 minuta se intenzivno trenira uz pauzu od 1 minute, sve uz osobnog trenera. Moram priznati da je trening ponekad neizdrživ a da ne govorim koliko mi majica bude natopljena znojem..
    Uz ta 3 treninga tjedno ide i 1 trčanje (20x400m= 8 km u 50 minuta trčanja) a ostatak ostavljam mišicima na odmor.

    Pijem whey u kombinaciji s 1x banana, 3-4dcl 0.5% masnog mlijeka i 1 zlicom meda poslije svakog treninga te pijem vitamine energizer poslije rucka...i da, pijem l-carnitine pola sata prije treninga ili trčanja...


    E sad, debel nisam, izgledam relativno ok, ali imam to šugavo salo i oko struka i naprijed koje zelim istopiti, trudim se..ali jos sam na pocetku, svega 10 treninga do sada...

    Zelim doci do nekih 88-89 kg i sve sto trazim od vas je da mi pomognete u prehrani..
    Dakle 2 tjedna nisam okusio kruh, za dorucak jedem integralni dvopek s abc sir namazom, za rucak bacim 400g pileceg filea na grill tavu bez ulja i to samo ubacim u sebe te zalijem sa pola litre vode da me začepi, vecera mi je 500g posnog sira...
    Kadkad ujutro umjesto abc sira jedem paštetu od tunjevine isto s integralnim dvopekom a za veceru smiksam posni sir+tunjevina (ulje ocijedim)...

    Molim vas za par prijedloga sto bih mogao doruckovati, (rucak nemam prava birati - što žena spremi jedem) i predlozite mi sto bih jos mogao vecerati a da nije posni sir ili tuna...sto vise ideja to bolje, i naravno predlozite bilo sto sto smatrate da bi mi moglo koristiti, hvala!!
    Last edited by qlined77; 20-10-11, 10:43.

  • #2
    Re: Pomoc i savjeti pliz!

    koliko si ovo dugo pisa moga si nac odgovor 134324 puta tako da si procita forum ilitiga podforum prehrana

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc i savjeti pliz!

      Ti si mi umjesto te recenice mogao napisati neki dorucak za preporuku

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc i savjeti pliz!

        moga san ti ja napisat cili jelovnik, al necu, imas sve na forumu objasnjeno i napisano toliko puta da je svima muka vise gledat ovakva pitanja pa umisto da otvaras teme idi citaj forum

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc i savjeti pliz!

          pozdrav druze, na pravo mjesto si dosao, ja imam vremena pa cu se malo pozabavit , kolege su nervozne jer svaki dan je ista prica
          whey posle treninga ti je najbolje vodom i dextrozom,
          vitamine ujutro odma po ustajanju uzimaj,
          a hranu trebas malo razdvoit to, imas malo obroka a previse jedes, 500 gr posnog sira to je preko 60 gr proteina u jednom obroku, previse je,
          evo ti nekih savjeta, napravi bar 4 obroka dnevno,( ma da je pozeljno i vise), unos UH smanji na minimum,
          a ujutro mozes jesti: tunjevina s 2 kriske crnog heljba, i neke salate,-ja licno uvjek jedem paradajz,
          mozes 4-5 kuhanih cijelih jaja s salatom nekom
          mlado kuhano junece meso, piletina , pileci file,
          Uvece smanji posni sir, po meni idealno je oko 200 gr, i malo orasatog voca ubaci tu,
          neznam kakav je to trening Kinesis, pojasni malo, a to trcanje jako definitivno nije dobro za misice, bolje ti je LI(low intesity) cardio znaci lagano trcanje,ili brzo hodanje,za skidanje sala...
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc i savjeti pliz!

            mozes ujutro ili navecer cornflakes ili musli

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc i savjeti pliz!

              POŠTOVANI FEARiTseLF, jako mi je žao ako sam te naživcirao sa svojim postom, bilo bi mi draže da si se suzdržao svojih komentara, evo zašto, mogu ja citati cijeli dan ali onda recimo GOSPODIN SemaMare nebi mogao procitati moj nacin prehrane i moj nacin treninga, onda mi on nebi mogao reci da pretjerujem s posnim sirom, nebi mi rekao da pijem vitamine ujutro itd. jer od mog čitanja foruma on nebi znao što mene muci zar ne? I nemamo svi isti trening i nacin zivota te dovoljno vremena za prehranu pravih BodyBildera...
              Semamare puno ti hvala, nisi ni svjestan koliko si pomogao da me ispraviš sa krivog smjera, tebi FEARiTseLF također hvala na nerazumijevanju

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc i savjeti pliz!

                ako radis dijetu sa malo ugljiko hidrata onda nemoj jesti cornflakes sto sam ti bio napiso

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc i savjeti pliz!

                  Originally posted by natural View Post
                  mozes ujutro ili navecer cornflakes ili musli
                  Jel moze zobene pahuljice s 0.5% masnim mlijekom? Jesu one ok?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc i savjeti pliz!

                    Originally posted by natural View Post
                    ako radis dijetu sa malo ugljiko hidrata onda nemoj jesti cornflakes sto sam ti bio napiso
                    Problem najveci je sto ja ne kuzim te ugljikohidrate i te strucne pojmove, meni treba laički reci sto papati a sto ne

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoc i savjeti pliz!

                      mozda da nisi sletia ode ko padobranac na dan D bi znao i sam koja je kolicina hrane optimalna u obroku i kad da uzimas vitamine jer naravno to je napisano milijunski broj puta na forumu al ocito si preljen da sam probas nesto slozit

                      a pitanja su ti krajnje retardirana, dolazis na bb forum i pitas sta su ugljikohidrati? ono OZBILJNO? nije ni cudo da kvaliteta i znanje na stranici padaju

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoc i savjeti pliz!

                        Originally posted by FEARiTseLF View Post
                        mozda da nisi sletia ode ko padobranac na dan D bi znao i sam koja je kolicina hrane optimalna u obroku i kad da uzimas vitamine jer naravno to je napisano milijunski broj puta na forumu al ocito si preljen da sam probas nesto slozit

                        a pitanja su ti krajnje retardirana, dolazis na bb forum i pitas sta su ugljikohidrati? ono OZBILJNO? nije ni cudo da kvaliteta i znanje na stranici padaju
                        Što sam se trebao najaviti da dolazim na forum??? I ne, nemam pojma kolika je optimalna kolicina hrane u obroku jer sam do sada jeo koliko god sam imao u tanjuru, nisam uopce pitao kad da uzimam vitamine vec sam rekao točno kad ih uzimam ali mi je pristojni mladic rekao da ih prebacim na ujutro i znam sto su ugljikohidrati ali nemam pojma kako ih pratiti u svim namirnicama...
                        I čemu sve to tvoje piskaranje kad nisi od nikakve pomoci?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoc i savjeti pliz!

                          pa kad nemas pojma onda ne otvaras retardirane teme nego citas forum ko sta san ti naglasia vec 3 puta al se pravis glup i izbjegajes taj dio posta

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pomoc i savjeti pliz!

                            Originally posted by FEARiTseLF View Post
                            pa kad nemas pojma onda ne otvaras retardirane teme nego citas forum ko sta san ti naglasia vec 3 puta al se pravis glup i izbjegajes taj dio posta
                            Ok, ajmo ovako... ja idem surfati po forumu, ajde samnom i nađi mi gdje netko
                            1. ide na Kinesis
                            2. Jede integralni dvopek s ABC sirom za dorucak
                            3. Jede 500g posnog sira za veceru

                            Pokusaj shvatiti da sam napisao ovdje kako izgleda moj tempo u tjednu, i sve sto sam zelio je savjete sto da promijenim, ne dragi...ovakav post nisam vidio na forumu

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pomoc i savjeti pliz!

                              BTW.. idi u teretanu, izbaci stres iz sebe, ovaj site i forum je jednostavno pre*****o dobar da bi ga unistavao nekakav bezobrazluk poput tebe!
                              Ako ne možeš ili ne želiš pomoci, radije šutiš ...
                              Toliko od mene za tebe, ziv mi bio

                              Comment

                              Working...
                              X