Announcement

Collapse
No announcement yet.

50g svjezeg sira kombiniram sa 50g salame od pilecih prsa i 100g kruha.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 50g svjezeg sira kombiniram sa 50g salame od pilecih prsa i 100g kruha.

    Evo, naslov sve govori. 50g svjezeg sira kombiniram sa 50g salame od pilecih prsa i 100g kruha.

    Zanima me jeli to dobro ili lose, tj. da ga ostavim ili izbacim iz prehrane. Hvala!

  • #2
    Re: Svjezi sir - da ili ne?

    Pojedi na dan minnimalno 250 g

    Comment


    • #3
      Re: Svjezi sir - da ili ne?

      Pojedem vise puta dnevno isti sendvic.. znam da je glupo, ali tako sam naviko... i navecer ga jedem s kikirikijem

      Nego, samo me zanimalo jeli valja to. Znaci da je. Hvala :P

      Comment


      • #4
        Re: Svjezi sir - da ili ne?

        ali je premala količina
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • #5
          Re: 50g svjezeg sira kombiniram sa 50g salame od pilecih prsa i 100g kruha.

          kakav je to svjezi sir, sigurno onaj sto ima 3-4 gr proteina na 100 gr bolji ti je sirni namaz od 10 gr , il posni koji bi bio najboli izbor al uvece, imas i jos opcija, kuhana jaja, tunjevina, piletina, i moja omiljena pureca sunka
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: 50g svjezeg sira kombiniram sa 50g salame od pilecih prsa i 100g kruha.

            Originally posted by SemaMare View Post
            kakav je to svjezi sir, sigurno onaj sto ima 3-4 gr proteina na 100 gr bolji ti je sirni namaz od 10 gr , il posni koji bi bio najboli izbor al uvece, imas i jos opcija, kuhana jaja, tunjevina, piletina, i moja omiljena pureca sunka
            Svježi sir ima oko 13 g proteina na 100g
            Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

            Comment

            Working...
            X