Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Najbolji" pekarski proizvod??!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Najbolji" pekarski proizvod??!

    Ovako u skoli sam 7 sati svaki dan i zanima me sta da pojedem izmedu? Vidio sam nekoliiko tema al ja imam veoma uzak izbor hrane (ne mogu nosit hranu od kuce) i na raspolaganju su mi samo pekarski proizvodi, znaci burek, buhtla, pizza, pecivo s hrenovkom, kroasani...

    Sad me zanima sta da si uzmem posto nema nikakvih "mesnih" obroka sta da si uzmem. cito sam na forumu al nisam naso nista...

  • #2
    Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

    Ja ti uzmem u trgovini , ili kukuruzno pecivo i delux šunka , ili kukuruzno pecivo i salama od pilećih prsa ..

    Comment


    • #3
      Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

      Mene samo zanima ta sjevernokorejska škola u koju ne možeš donijeti svoju hranu.

      Na stranu zajebancija. Što se UH tiče, ono što je najčišće je najbolje. Dakle, nešto nemasno. Najobičnije pecivo je najbolji izbor.

      A za proteinčeke ćeš morat po posni ili šunku u dućan.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

        Neznam vise koji, ali jedan od poznatijih trenera je znao reci: bolje preskociti obrok, ako nije kakav bi trebao biti.

        btw mozes nositi hranu od kuce, ali te vjerovatno sram. uzmi fino kutijicu plasticnu, unutra piletina, u vrecici pribor za jelo i deri

        ili makar panin s pilecim prsima.
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

          Originally posted by staragarda View Post
          Neznam vise koji, ali jedan od poznatijih trenera je znao reci: bolje preskociti obrok, ako nije kakav bi trebao biti.
          Ovo važi na defki, ali na masi je bolje pojesti bilo što nego biti gladan.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

            najbolje je razeni i dimcek, al to brzo dosadi. ak se ne mastis brzo mozes popit obicni jogurt (od pola litre) i pojest kravatu. slana pita je nesto masnija od kravate tako da ako to jedem pojedem samo to.
            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by Dehydronator
            sve do grama tjedno je natural
            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

            Comment


            • #7
              Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

              Originally posted by staragarda View Post
              Neznam vise koji, ali jedan od poznatijih trenera je znao reci: bolje preskociti obrok, ako nije kakav bi trebao biti.
              glupost
              bolje pojesti burek sa sirom nego biti gladan par sati

              Comment


              • #8
                Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

                Originally posted by HeatoN View Post
                Ovako u skoli sam 7 sati svaki dan i zanima me sta da pojedem izmedu? Vidio sam nekoliiko tema al ja imam veoma uzak izbor hrane (ne mogu nosit hranu od kuce) i na raspolaganju su mi samo pekarski proizvodi, znaci burek, buhtla, pizza, pecivo s hrenovkom, kroasani...

                Sad me zanima sta da si uzmem posto nema nikakvih "mesnih" obroka sta da si uzmem. cito sam na forumu al nisam naso nista...
                aj mi objasni zas ne mozes nosit nista od doma
                slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                Comment


                • #9
                  Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

                  a zasto ne bi kod kuce ispekao sam (ili netko od ukucana) pravi kruh od mijesanog brasna vise zitarica, pa to fino nosis kroz nekoliko dana u miru bez bojazni od silnih aditiva koje trpaju u pekarama. Uz to mozes kombinirati dodatke po zelji, pod uslovom da su zdravi, a vjerojatno ti je poznato toga dosta ako pratis forum i portal.
                  Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                  Comment


                  • #10
                    Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

                    Kupi ti sebi sine burek i budi sretan...
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #11
                      Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

                      Ajde ti nama reci u koju skolu ides pa da ne mozes od kuce nositi sebi hranu? Ili ti jednostavno zelis da ti neko ovdje kaze jedi bureke i da budes miran.

                      Comment


                      • #12
                        Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

                        Originally posted by FcB View Post
                        glupost
                        bolje pojesti burek sa sirom nego biti gladan par sati
                        Složio bih se s Kellyjeom oko ovoga.

                        Na masi je bolje pojesti burek (iako i tu ovisi o tome jel čovjek ekto ili endo i kakva mu je osjetljivost na inzulin).
                        Na defki i održavanju bih rekao da je bolje gladovati i to nadoknaditi kvalitetnim obilnijim obrokom kasnije.
                        Originally posted by magarac
                        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                        dzaba mu sve

                        Comment


                        • #13
                          Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

                          Mišljenja sam da je na masi bolje ostati gladan, nego pojesti junk iz razloga jer možeš eventualno dobiti salo - koje zbog suficita nećeš moći izgubiti u daljnjem periodu, a eventualni katabolizam, ili zastoj u dobijanju mase možeš zbog istog toga suficita nadoknaditi već sljedeći dan.

                          Na defki mislim da je bolje pojesti junk nego biti gladan, jer bolje ikakva nego nikakva hrana kada smo u deficitu i mišići su u opasnosti, a salo koje bi eventualno dobio, možeš izgubiti upravo zbog deficita, dok izgubljene mišiće nećeš moći nadoknaditi.

                          Naravno, dobijanje sala i katabolizam treba tumačiti pod navodnicima u ovom primjeru.
                          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                          Comment


                          • #14
                            Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

                            Ni na masi ni na definiciji ne bi smio biti gladan duze vremena
                            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                            Comment


                            • #15
                              Re: "Najbolji" pekarski proizvod??!

                              Originally posted by ajacoub View Post
                              Ni na masi ni na definiciji ne bi smio biti gladan duze vremena
                              Ma da?
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment

                              Working...
                              X