Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako NE dobiti BICEPS PEAK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako NE dobiti BICEPS PEAK

    znaci zanima me kako da imam ''dugacak'' biceps a ne tipa arnold (mislim znam da se nikad necu moci usporedivati s njim, ali on je savrseni primjer) okrugli, uski i ''visoki'' biceps? koje vjezbe da radim da mi se biceps ''izduzi'' ??
    evo nekih slika...arnold i biceps i primjer kako bi ja volio da to izgleda
    p.s. znam da polozaj ruku na slikama nije isti, ali to je najbolje sto sam nasao
    Attached Files

  • #2
    Re: Kako NE dobiti BICEPS PEAK

    Pa mislim da je i arnoldov biceps bio tako nesto dok se nije nabildao
    Biceps mislim da ces tesko izduzit-jedino mu mozes povecat presjek a to automatski znaci da ces kod njegovog napinjanja dobit oblik kakav ti ocito ne zelis-osim ako nisi dovoljno mastan-onda se mislim ipak puno manje kuzi i sve to manje izgleda poput "loptice ispod koze" .
    MYPROTEIN

    Comment


    • #3
      Re: Kako NE dobiti BICEPS PEAK

      mislim da je stvar vecinom genetike ali moze se donekle nesto promijeniti a to je da forsiras vise unutarnju glavu bicepsa s time bi dobio to izduzenje ,a i probaj da ti ne radi brachialis previse posto bi on gurao vanjsku glavu da dobije spicasti oblik. eto barem toliko koliko sam mogao objasniti
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • #4
        Re: Kako NE dobiti BICEPS PEAK

        slazem se,.. ako se bas zna, donekle moze da se ''upravlja'' oblikom bicepsa...ali pitanje koliko ce genetika tu dopustiti lufta za ''biranje''.
        znam takmicara vrhunskih, uzmimo Nenada Mihajlovica Hansa, ludacka forma, ludacka simetrija, dug staz,..ali nikad nije uspio da dobije peak na bicepsu, dosta flat biceps u recimo FDB pozi.
        dok recimo ima onih kojim ce rasti u tom pravcu na koji god nacin da ga stimulisao..
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • #5
          Re: Kako NE dobiti BICEPS PEAK

          Originally posted by mali priest View Post
          mislim da je stvar vecinom genetike ali moze se donekle nesto promijeniti a to je da forsiras vise unutarnju glavu bicepsa s time bi dobio to izduzenje
          wow.. uvijek sam mislio da je drugacije...

          da se za duzinu bicepsa treba raditi vanjska glava...po meni duza glava bicepsa.

          raditi supinacije radi boljeg gađanja vanjske glave; prebaciti se sa ez sipke na ravnu da vise gađa vanjsku stranu bicepsa- sve u korist da se produzi biceps!?

          ko je u pravu?? zbunio si me.
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #6
            Re: Kako NE dobiti BICEPS PEAK

            Originally posted by staragarda View Post
            wow.. uvijek sam mislio da je drugacije...

            da se za duzinu bicepsa treba raditi vanjska glava...po meni duza glava bicepsa.

            raditi supinacije radi boljeg gađanja vanjske glave; prebaciti se sa ez sipke na ravnu da vise gađa vanjsku stranu bicepsa- sve u korist da se produzi biceps!?

            ko je u pravu?? zbunio si me.

            unutrasnja glava bicepsa je duza



            nemoguce je promjeniti mjesto na kojem ti se misic spaja s tetivom, mozes ga povecati i smanjiti, i odvojeno mnogo povecati obje glave ali to neces promjeniti
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #7
              Re: Kako NE dobiti BICEPS PEAK

              samo supinacije

              Comment


              • #8
                Re: Kako NE dobiti BICEPS PEAK

                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #9
                  Re: Kako NE dobiti BICEPS PEAK

                  Inače, frajer na drugoj slici također ima biceps peak, samo što je nenabildan. Baš se vidi da dobije mase da bi se to u kvrgu pretvorilo.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako NE dobiti BICEPS PEAK

                    ekipa, puno hvala na pomoci!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako NE dobiti BICEPS PEAK

                      Originally posted by PROTEIN View Post
                      samo supinacije

                      koliko znam supinacijama se dobija biceps peak, neobrnuto.
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment

                      Working...
                      X