Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem sa stomakom ! SLIKE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa stomakom ! SLIKE

    Pozz raja !
    Imam problema sa stomakom,ne znam sta je ovo,da li je visak masnih naslaga,da li je lardoza ,ili nesto trece.Tesko ufatim salo ,.kao da ga nema,al mi je stomak napuhan,kao da ga mogu probosti iglom.I zbog toga ne mogu mi doci do izrazaja donji trbusnjaci.Takodjer jako dobro radim bocne trbusne ,al ni njih nema,da li je to genetika ili nesto zbog ovog napuhanog stomaka. evo i par slika.
    Attached Files
    Last edited by gagecxxx; 18-04-14, 11:38.

  • #2
    Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

    Originally posted by gagecxxx View Post
    Pozz raja !
    Imam problema sa stomakom,ne znam sta je ovo,da li je visak masnih naslaga,da li je lardoza ,ili nesto trece.Tesko ufatim salo ,.kao da ga nema,al mi je stomak napuhan,kao da ga mogu probosti iglom.I zbog toga ne mogu mi doci do izrazaja donji trbusnjaci.Takodjer jako dobro radim bocne trbusne ,al ni njih nema,da li je to genetika ili nesto zbog ovog napuhanog stomaka. evo i par slika.

    imam isti problem, napuhan, izgleda preko majice kao da imam škembu, a sala malo po trbuhu..
    bilo bi mi drago da nam neko pomogne

    Comment


    • #3
      Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

      Kakva ti je prehrana?
      Wenn schon, denn schon!

      Comment


      • #4
        Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

        Prehrana je uredu.
        Bas sam sad pojeo 5 bjelanaka i popio whey
        Inace jedem 5,6 puta ,po malo ,uglavnom healthy ,ne pamtim kad sam zadnji put gazirano pio ,slatkisi svedeni na minimum itd

        Comment


        • #5
          Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

          Originally posted by gagecxxx View Post
          Prehrana je uredu.
          Bas sam sad pojeo 5 bjelanaka i popio whey
          Inace jedem 5,6 puta ,po malo ,uglavnom healthy ,ne pamtim kad sam zadnji put gazirano pio ,slatkisi svedeni na minimum itd
          Nije ti rekao bezveze da napises prehranu cjelodnevnu jer neke namirnice izazivaju napuhanost tipa zobene,mozda gluten ili laktoza intolerancija iz mlijeka i mlijecnih proizvoda tako da napisi prehranu i netko ce ti moci reci vise sto da izbacis i vidis ima li promjena.
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment


          • #6
            Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

            Znaci mislte da je prehrana ?
            Za dorucak ,to su obicno jaja,palenta ,ponekad zobene ,crni hljeb .
            prije treninga obicno tjestenina , ili riza ,,krompir , kako kad ,nije uvijek isto ,al ovo je najcesce
            poslije treninga ,obicno meso ,najcesce piletina ,kuhano povrce s fasiranim mesom,tjestenina ,,riza ,sve zavisi sta ima u kuci
            a od mlijecinh proizvoda,skroz slabo ih koristim,najvise mlijeko ,al i to ponekad ,malomasno zadnjih par dana koristim posni sir pre spavanje,al stomak mi je nappuhan mnogo prije toga od suplementacije koristim whey,no xplode ,amino x

            Comment


            • #7
              Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

              Sa cime jedes zobene? Ako jedes sa mlijekom, preporucam ti da ih jedes s vodom i da si ih pripremas vecer prije jer je dobro da malo odstoje, to zna bit problem kod napuhanosti...
              Wenn schon, denn schon!

              Comment


              • #8
                Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

                Skroz slabo da ih jedem,skoro pa nikako ,al eto potrudit cu se s vodom ,mada ja mislim da je nesto drugo problem,ne hrana

                Comment


                • #9
                  Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

                  Koliko redovito imas stolicu? I dali imas vjetrove malo cesce?

                  Neznam sta bi ti smetalo ako kazes da nije hrana. A da se razumijemo, ovo uopce ne izgleda toliko napuhnuto. Isto tako mislim da nemas nikakvih problema sa lordozom barem sto se da vidjet iz ovih slika.

                  sent from my nokia 3410
                  https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                  http://instagram.com/dinc_94
                  http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                  myprotein code: MP24017174

                  Comment


                  • #10
                    Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

                    Originally posted by Dinč View Post
                    Koliko redovito imas stolicu? I dali imas vjetrove malo cesce?

                    Neznam sta bi ti smetalo ako kazes da nije hrana. A da se razumijemo, ovo uopce ne izgleda toliko napuhnuto. Isto tako mislim da nemas nikakvih problema sa lordozom barem sto se da vidjet iz ovih slika.

                    sent from my nokia 3410
                    Idem druze cesto u toalet,cesto izbacujem iz sebe, a takodjer i vjetrovi su cesti .
                    Ne izgleda mozda toliko napuhano ,al mi zbog toga ne dolaze donji trbudni do izrazraja kao ni bocni ...nezz u cemu bi mogao biti problem..pff

                    Comment


                    • #11
                      Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

                      Ja sve cekan oce li Daca doc i objasnit coviku da triba potopit zobene...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Problem sa stomakom ! SLIKE

                        Imao san isti problem sa "napuhanosti droba" i kad san izbacia kruh iz prehrana drob mi se izravna u roku od 3-4 dana

                        Comment

                        Working...
                        X