Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nejednakost misica.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nejednakost misica.

    Pozz. Imam takav metabolizam da mogu dobiti brzo kilazu, ali uz svakodnevno vjezbanje i promjenjenu prehranu - ubacivanja povrca (vecinom jedem samo meso i slatko) mogu izgubiti i do 20 kila mjesecno (rekord mi je 21). Trenutno sam na 82 kile ali preko ljeta padne na 76kg. Svakog ljeta aktivno vjezbam u teretani i od ove zime sam odlucio krenuti sa bodybuildingom. Napravio sam si program i po njemu vjezbam 6 puta u tjednu. Nakon tih mjesec i pol rezultati su dosta vidljivi, ali imam nejednakost u velicini misica. Ako se malo bolje pogleda misici vrata i prsa na lijevoj strani su manji nego oni na desnoj. Volio bih ako bi mogao dobiti neki savjet. Hvala!

  • #2
    Re: Nejednakost misica.

    20 kila mjesecno ...

    Comment


    • #3
      Re: Nejednakost misica.

      Dedo mi bio u logoru pa nije smrso 20 kila u mjesec dana

      Comment


      • #4
        Re: Nejednakost misica.

        U detaljima ispod slike profila:

        Visina (cm): 173
        Težina (kg): 76-85

        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #5
          Re: Nejednakost misica.

          Originally posted by jasamja View Post
          Pozz. Imam takav metabolizam da mogu dobiti brzo kilazu, ali uz svakodnevno vjezbanje i promjenjenu prehranu - ubacivanja povrca (vecinom jedem samo meso i slatko) mogu izgubiti i do 20 kila mjesecno (rekord mi je 21). Trenutno sam na 82 kile ali preko ljeta padne na 76kg. Svakog ljeta aktivno vjezbam u teretani i od ove zime sam odlucio krenuti sa bodybuildingom. Napravio sam si program i po njemu vjezbam 6 puta u tjednu. Nakon tih mjesec i pol rezultati su dosta vidljivi, ali imam nejednakost u velicini misica. Ako se malo bolje pogleda misici vrata i prsa na lijevoj strani su manji nego oni na desnoj. Volio bih ako bi mogao dobiti neki savjet. Hvala!
          Kada vježbaš radi s bućicama, jer kada koristiš šipke jači mišič šlepa slabijeg i onda na kraju bude takva razlika.

          Comment


          • #6
            Re: Nejednakost misica.

            Radi bench sa bucicama,propadanja i kosi s bucicama i imaj strpljenja pa cemo vidjet...mada nikad ne moze biti savrseno u proporcijama
            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

            Comment


            • #7
              Re: Nejednakost misica.

              Originally posted by Sky15 View Post
              Kada vježbaš radi s bućicama, jer kada koristiš šipke jači mišič šlepa slabijeg i onda na kraju bude takva razlika.
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #8
                Re: Nejednakost misica.

                Pa brate cuj 20 kg mjesecno koda si na dandi redovno pa mrsas toliko...uglavnom daa ti objasnim i kod mene je isti slucaj desni biceps mi je veci od lijevog,lijevi mi nije mali pogotovo od kad idem u teretanu...onda kad pipnem stomak rukom 3 plocice sa desne strane su vece od lijeve strane,mada to mi je jer imam uraslu dlaku a nisam jos isao na operaciju pa ne mogu puno da radim trbusnjake za lijevu stranu ali trudim se...uglavnom problem bicepsa sam skontao da cu rijesiti tako sto naprimjer ako radis biceps u teretani onda desni ako radis 3 serije lijevi radi 4-5 pet serija znaci 4 serije sa istim brojem ponavljanja kao sa desnim naprimjer 4 serije po 10 ponavljanja ili 5 serija sa 7 ponavljanja...a desni biceps radis naprimjer 3 serije po 10 ponavljanja...takodjer kako su misici na nogama poceli da rastu prije sedmicu dana sam primjetio da mi je lijevi misic veci nego desni,sto je se vec ove sedmice promjenilo ni sam ne znam kako,ali sad su hvala Bogu isti..znaci uvjek radi malo vise serija onom rukom na kojoj ti je manji biceps dok ne dodje sve na svoje,kad ti onda budu proporcionalni ili kad tebi bude odgovarala velicina samo nastavi sa istim brojem serija na obje ruke...to je to...i polahkoo uvjek ti je veci misic na ruci koja ti je jaca,ja sam desnjak pa mi je veci desni biceps,naravno to seže iz zivota jer naprimjer kada nosim iz prodavnice neke kese u onoj jacoj ruci nosis 5 kesa a u slabijoj 2 ali eto..samo polahko i bit ce sve udure sto bi se reklo

                Comment


                • #9
                  Re: Nejednakost misica.

                  Koje su to vjezbe samo za lijevu stranu trbusnih?
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nejednakost misica.

                    Očito neki ljudi nisu nikad čuli za genetiku.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nejednakost misica.

                      Originally posted by George St-Pierre View Post
                      Radi bench sa bucicama,propadanja i kosi s bucicama i imaj strpljenja pa cemo vidjet...mada nikad ne moze biti savrseno u proporcijama

                      Propadanja s bučicama????

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nejednakost misica.

                        Originally posted by Kahn View Post
                        Propadanja s bučicama????
                        Propadanja za propadanja,znaci onako kako se radi... Krivo si me razumio.
                        A kosi da radi s bucicama,ne sa sipkom

                        Uglavnom krivo si shvatio
                        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                        Comment

                        Working...
                        X