Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gluteus previse raste

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gluteus previse raste

    Gluteus mi najvise raste i to me polako zivcira jer zadnja loza nije bas tolko razvijena makar sve pokusavam tj na sve zive nacine ju ubijam , a gluteus sam od sebe raste i bas previse , vidi se da nije proporcinalno s ostatkom donjeg djela..
    Trening za noge mi je cucnjevi 10x10 , nekad odradim 5 serija snage cucnjeva i 5 hipertrofiju cucnjeva , a inace samo 10 serija hipertrofije i zadnja loza 6 serija i toe to ... el ima neka fora da sto vise izoliram gluteus ,da sto manje je ukljucen u rad prilikom treninga nogu
    Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

  • #2
    Re: Gluteus previse raste

    To je individualnog karaktera.

    Medjutim, ono bitno sto mogu reci iz iskustva, jeste da osim genetike uveliko ovisi i o formi cucnja koju radis. Ja naprimjer nemam taj problem i moj gluteus bi trebao biti veci nego sto jeste, tako da radim nesto siri squat. Siroki squat dodatno pogadja gluteus, dok je kod uzeg suprotna stvar. Sva tenzija ide na kvadove i zadnju lozu, neka me neko ispravi ako grijesim.

    Druga opcija je da se fokusiras na vjezbe kojima mozes dobiti obim nogu, te da na taj nacin kompenzujes asimetriju.

    Comment


    • #3
      Re: Gluteus previse raste

      Hmm znaci uski squat, inace radim squat u sirini ramena i stopala blago prema van jer mi to najbolje odgovara.. kak onda da uski radim , nemogu uze od ovog kaj radim , a i stopala kad mi nisu malo prema van onda nemogu radit cucanj normalno ....... vise mi se svida ovo za obim , kak bi to trebao radit , koje vjezbe , inace i unutarnja glava mi je duploo vise razbvijena neg vanjska pa mi i to smeta ,a za to radim extenziju al palci jedan prema drugom ta sto vise se vanjsak glava koristi
      Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

      Comment


      • #4
        Re: Gluteus previse raste

        Vince Gironda sissy squat će izolirat kvadricepse.

        Comment


        • #5
          Re: Gluteus previse raste

          kakav gironda cke materine...

          UGL...ako zelis iskljucit glut sto vise...sto vise forsiraj uspravniji polozaj..ako nemozes biti uspravan dok radis back sq i guzica ti raste a to ne zelis..onda se prebaci na front squat i budi jos uspravniji...ako ti i tada raste a to ne zelis..odustani od cucnja i nemoj raditi ekstenziju u kuku nigdje...umjesto cucnjeva radi knee extenziju.


          moram dodati da bi svaki sportas htio ili trebao htjeti sto vecu guzicetinu.
          Last edited by staragarda; 21-06-15, 23:38.
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #6
            Re: Gluteus previse raste

            Originally posted by staragarda View Post
            moram dodati da bi svaki sportas htio ili trebao htjeti sto vecu guzicetinu.
            Točno to! plus što mi cura voli tu guzičetinu.Prije je bila velika, ali onda su to čučnjevi i sumo dl samo još povećali i došla je lepa i mesnata, i još nema bolje kada dođeš na plažu a ono dupe ti veće od svih žena tamo, i svi majraju, i žene i muški hahah
            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

            Comment


            • #7
              Re: Gluteus previse raste

              Originally posted by Toorop View Post
              Točno to! plus što mi cura voli tu guzičetinu.Prije je bila velika, ali onda su to čučnjevi i sumo dl samo još povećali i došla je lepa i mesnata, i još nema bolje kada dođeš na plažu a ono dupe ti veće od svih žena tamo, i svi majraju, i žene i muški hahah
              Dupe i sise , I gotta say 😎
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • #8
                Re: Gluteus previse raste

                Amen to that!
                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment


                • #9
                  Re: Gluteus previse raste

                  probat cu onda to sto uspravnije ili ak nejde zamjenit s prednjim , makar se nekak neosjecan sigurno s prednjim , koda cu izgubit ravnotezu , i ovo kaj je Argentum reko s uskim i sirokim stavom cu takoder probat
                  hhahaahaaha treba imat guzicetinu ali i lozu da je proporcinalno , najrade bi okacio sliku da se vidi , okruglo ko lopta coece
                  Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

                  Comment


                  • #10
                    Re: Gluteus previse raste

                    Potpuno te razumijem op isti problem imamo







                    Troll face
                    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                    Comment


                    • #11
                      Re: Gluteus previse raste

                      a kako ces trenirat lozu bez da treniras gluteus...samo knee fleksijom nes dobit lozu...treba radit teske hip ekstenzije, tipa deadlift tezak, al onda raste guzica primarno pa potom loza.
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Gluteus previse raste

                        prednji cucanj 8x3 sve sa istom kilazom

                        Comment


                        • #13
                          Re: Gluteus previse raste

                          Nakon pauze od nekih mjesec dana uradio sam 8x8 samo Gironda sissy i jedina upala koju sam dobio je bila upala kvadricepsa. Sam Gironda je htio da izolira noge i da što manje uključi kukove jer mu to nije bilo "estetski". Sigurno postoji još dobrih vježbi kao to što kažeš za prednji čučanj itd. ali mislim da nebi bilo loše uvrsitit i Gironda među vježbama.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Gluteus previse raste

                            Fala svima na odgovorima , probat cu tak pa vidit , isporbavat sve hahaah...pozdrav
                            Arnold je rekao:"Razlika između pobjednika i gubitnika je u onom trenutku kada osjetimo pečenje i bol u mišiću.Gubitnik se zaustavlja u trenutku kad osjeti bol dok pobjednik stisne zube i napravi još nekoliko ponavljanja."

                            Comment

                            Working...
                            X