Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem s leđima - desna strana je šira, a lijeva zaostaje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem s leđima - desna strana je šira, a lijeva zaostaje

    WP_20150629_14_13_40_Pro.jpg
    Desna strana je sira a ljeva zaostaje. Pri treningu se pokusavam koncentrirati na ljevu stranu ali ne uspjeva.kada pozovem prijatelja ili se snimim forma vjezbi je dobra i nista cudno ne izgleda ali imam osjecaj da vucem vise desnom nego ljevom. Takoder pri radu grudi ljeva strana mi se vise aktivira od desne ali mi je to lako za kontrolirat. Pri poziranju pokusavam stisnuti obe strane jednako ali ne pomaze. Ako ko zna kako popraviti ovaj problem molim odgovor. Hvala

  • #2
    Re: problem sa leđima

    Rjesenja su varijabilna. Za pocetak povecaj broj ponavljanja stranom koja ti zaostaje. Prati stanje i vidi da li to pomaze.

    Comment


    • #3
      Re: problem sa leđima

      Originally posted by Argentum View Post
      Rjesenja su varijabilna. Za pocetak povecaj broj ponavljanja stranom koja ti zaostaje. Prati stanje i vidi da li to pomaze.
      Ok probat cu. U to rjesenje sam bio sumljicav jer neznas kako ti misic reagira na odredena ponavljanja.mozda bolje raste ako ga manje iscrpim nego da povisim ponavljanja. Ali treba testirati svakako

      Comment


      • #4
        Re: problem sa leđima

        ... uz ovo sto je Argentum rekao + ubaci vjezbe za leđa u kojima koristiš bučice i pripazi na formu izvodenja jer je najvjerojatnije u tome problem. Kljuc pogađanja lednih misica je napraviti protrakciju u lopaticama na leđima. Modus operandi: isprsi se, spoji lopatice i povuci ih prema dole. Taj polozaj zakljucaj i vuci uteg laktovima. Probaj pa javi
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #5
          Re: problem sa leđima

          Originally posted by neuk View Post
          ... uz ovo sto je Argentum rekao + ubaci vjezbe za leđa u kojima koristiš bučice i pripazi na formu izvodenja jer je najvjerojatnije u tome problem. Kljuc pogađanja lednih misica je napraviti protrakciju u lopaticama na leđima. Modus operandi: isprsi se, spoji lopatice i povuci ih prema dole. Taj polozaj zakljucaj i vuci uteg laktovima. Probaj pa javi
          Ma znam stari sve sam ja to probao sa bucicama i dosta se potrudio oko istrazivanja samih pokreta leda i pravilnog stiskanja misica ali kad ja jednostavno pri izvodenju vjezbe ne mogu dobiti taj osjecaj rada misica,ako me razumijes

          Comment


          • #6
            Re: Problem s leđima - desna strana je šira, a lijeva zaostaje

            Mozda je i do genetike ni jedan covjek nije isti s ljeva na desno a i ledja su i najteza misicna grupa za pogodit jer ih nevidimo ko ostale misice te je teze stvoriti takozvani mind and muscle connection
            probaj s manjim kilazama raditi uz dobar stisak te zadrzati 2,3 sec te tako odradit seriju i da probaj prije samog pocetka treninga odvojit 5-10min da zagrijes cjela ledja te ih dobro nakrvis kako bi ih bolje osjetio tjekom.vjezbanja
            To barem kod mene pali
            Some people dream of success while others wake up and work hard at it!!!

            Comment

            Working...
            X