Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prsa, nejednakost izmedju gornjih i donjih

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prsa, nejednakost izmedju gornjih i donjih

    Na dodir osjecam dosta masti u donjem dijelu prsa, nije ginekomastija nego blaga lipomastija po mojoj procjeni, ali gornja prsa su mi vrlo izrazena i istaknuta. Hranim se pravilno i koristim whey i bcaa. Zanima me trebam li forsirati vjezbe za donji dio prsa ili bi trebao smanjiti bodyfat kako bi dobio pravilnost i izjednacenost u prsima. Ako nisam dobro opisao problem, neka mi netko skrene paznju, novi sam ovdje

  • #2
    Poz.
    forsiranje odredene misicne partije u svrhu lokalnog smanjenja masnog tkiva, nece urodit plodom.
    Stavi koju sliku navedenog problema, da vidimo tocno o cemu je rijec.
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      ajde stavi sliku jer i mene zanima ,imam vjv slican ili siti problem ,onako masno oko bradavica i to odma umanjuje izgled prsa

      Comment


      • #4
        Evo je. Upravo to BuCoo, umanjuje prsa i djeluje mi odvratno. Ja sam tu mast imao i kad sam krenuo trenirat.
        You do not have permission to view this gallery.
        This gallery has 1 photos.

        Comment


        • #5
          Mm...
          Meni ovo izgledaju kao nabubrene zljezde, odnosno ginekomastija,
          jer je ispupcenje bas ispod bradavice, a bf. mi se cini prenizak da je moguce da je toliko sala ostalo samo na njima.
          U svakom slucaju mozes pokusat sa spustanjem bodifeta, ako budu odlazite one, rijec je o lipo, ako ne bude silazilo onda je gyno.

          Doduse, najbrzi i tocni odgovor, mozes dobiti i pregledom kod doktora.
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Mislim da je ovdje rijec od ginekomastiji

            Comment


            • #7
              Sutra cu zatrazit misljenje doktora pa javim sve, puno hvala na savjetima i misljenju

              Comment


              • #8
                Originally posted by filiplat View Post
                Sutra cu zatrazit misljenje doktora pa javim sve, puno hvala na savjetima i misljenju
                i sta je reko doktor ?

                Comment

                Working...
                X