Announcement

Collapse
No announcement yet.

Protein dobitci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protein dobitci

    Koristim http://www.building-body.com/shop/pr...rotein_-_920g/ i sad par pitanja
    1. dali valja sta misllim cito sam po forumu kazu sve jedno koji whey ali ima li bolji? ili je i ovaj ok?
    2. koliko ja dobijem od njega tj. dali puno pomazu?
    Hvala unaprjed na odgovorima !

  • #2
    Re: Protein dobitci

    e da zaboravio sam jos napisat mijesam ih sa nekim gesurzucker tako nesto neam pojma tocno ime ugl uvjek je na istoj polici u dmu ;D
    dali je to ok? i netko mi je reko da je dobro taj gesurzucker popiti prije treninga sa mljekom dali to stoji ???

    Comment


    • #3
      Re: Protein dobitci

      Originally posted by Crotrane View Post
      Koristim http://www.building-body.com/shop/pr...rotein_-_920g/ i sad par pitanja
      1. dali valja sta misllim cito sam po forumu kazu sve jedno koji whey ali ima li bolji? ili je i ovaj ok?
      2. koliko ja dobijem od njega tj. dali puno pomazu?
      Hvala unaprjed na odgovorima !
      uglavnom je sve isto, pitanje je kvalitete sirovina, proizvodjaca i da li je neki provjereni brend.
      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

      Comment


      • #4
        Re: Protein dobitci

        Originally posted by Crotrane View Post
        e da zaboravio sam jos napisat mijesam ih sa nekim gesurzucker tako nesto neam pojma tocno ime ugl uvjek je na istoj polici u dmu ;D
        dali je to ok? i netko mi je reko da je dobro taj gesurzucker popiti prije treninga sa mljekom dali to stoji ???
        ne zam sta ti je taj gesurzucker alu u DM-u imas traubenzucker odnosno grožđani šečer (dextroza) koji ti treba
        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

        Comment


        • #5
          Re: Protein dobitci

          Originally posted by ajacoub View Post
          ne zam sta ti je taj gesurzucker alu u DM-u imas traubenzucker odnosno grožđani šečer (dextroza) koji ti treba
          eeee taj koristim ja traubenzucker sa proteinima a dali ga je dobro popiti sa mljekom prije treninga netko mi je reko?

          Comment


          • #6
            Re: Protein dobitci

            ja osobno pijem shake: mlijeko, whey, glukoza poslije treniga, a osim toga pijem 2,8% mm, ne obrano, iako je bolje obrano, ali mi odgovara a i iz ekonomskih razloga u kuci

            mnogi se sa mnom nece sloziti, ali tako ja radim, a najbolje je objektivno, obrano mlijeko sa sto manje masti dok neki kazu samo voda, s cime se isto slazem.
            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

            Comment


            • #7
              Re: Protein dobitci

              ja koristim vodu 250 ml u shake mjerica proteina mjerica tog traubzuckera

              Comment


              • #8
                Re: Protein dobitci

                kazu da se bolje absorbira s vodom i sta vec, ali ja se drzim mijesanja s mlijekom iz samo meni poznatih razloga

                jucer sam gledao neke izracune, sad dal su tocni, al kaze da se dozira 0.5 - 0.8 g po kili tezine glukoze, e sad dal je tocno ne znam, ali ja osobno na svojih 74.5 kg tezine unosim 30 g u shake nakon treninga. Jos neposredno prije i za vrijeme treninga 15-20 g
                Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                Comment


                • #9
                  Re: Protein dobitci

                  ok hvala na odgovrima !

                  Comment


                  • #10
                    Re: Protein dobitci

                    btw procitao sam vase blogove i zanimljivi su !

                    Comment


                    • #11
                      Re: Protein dobitci

                      Hvala Crotrane, to je samo prenosenje iskustva
                      Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                      Comment


                      • #12
                        Re: Protein dobitci

                        whey i glukoza standard poslije treninga omjer klasicno ide 2 na prema 1 u korist glukoze ,makar je to individualna stvar koliko ce glukoze ici ovisno o faktoru tezine ,metabolizma ,jacine treninga ,vrste dijete itd.....
                        mlijeko nije za preporuku jer ce whey pretvoriti u sporije razgradiv protein ,to jest whey pomijesan sa mlijekom -apsorbcija puno sporija nego sami whey i glukoza u vodi
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment

                        Working...
                        X