Announcement

Collapse
No announcement yet.

dextroza i pivski kvasac posle treninga????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dextroza i pivski kvasac posle treninga????

    Pozdrav zanima me da li se smije piti dextroza zajedno sa pivskim kvascem u prahu posle treninga? Jer sam na dosta mjesta to cuo i kad sam kupovao dextrozu u prodavnici zdrave hrane vidio sam u jednoj kutiji pise pisvski kvasac i na njega pise da ima 50% proteina i 35% ugljenih hidrata. I jos nesto da razrjesimo dilemu da li dex ide u masne naslage tj da li se uz dobru ishranu mogu udebljat od nje bilo kako ako je pijem poslet treninga ili ne? i da li pivski kvasac ima ulogu proteina posle treninga ili sta vec i koliko se grama uzima. hvala unaprijed .

  • #2
    Re: dextroza i pivski kvasac posle treninga????

    nemozes se udebljat od dex, ako on napuni prazne glikogenske zalihe.


    u prijevodu, ako si drko ***** tokom treninga i potrosio 10 kcal, tvojih 50g dex ce ic u salo. a ako si odradio kako treba ce napunit rezerve i ostali proteini se nece trosit na energiju! vec na izgradnju m.m.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: dextroza i pivski kvasac posle treninga????

      A preporucuje li se piti ovako samo recimo ujutru ili navece da nije posle treninga , moze li doci do nekih komplikacija i moze li se tad udebljat o nje jer sam dosta mrsav pa sam mislio uz malo jacu prehranu i dex da ubacim za debljanje jer ne zelim uzimati geinere? Hvala unaprijed

      Comment


      • #4
        Re: dextroza i pivski kvasac posle treninga????

        Pivski kvasac možeš uzimati ali ne poslije treninga. Njegovi proteini nisu potpuni.

        http://www.building-body.com/forum/t...ghlight=kvasac
        Last edited by kelly; 11-04-12, 00:05.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: dextroza i pivski kvasac posle treninga????

          Citao sma ja vec ono sa onog linka sto si mi poslao nego me zanima ovaj da li mogu ti njegovi proteini ucestvovat u nabijanju mase jer je meni zaista potrebna.

          Comment


          • #6
            Re: dextroza i pivski kvasac posle treninga????

            pivski kvasac iskljucivo sluzi kao dobar izvor vitamina b

            Comment

            Working...
            X