Announcement

Collapse
No announcement yet.

Whey,kreatin i metabolon !?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Whey,kreatin i metabolon !?

    Nabavio sam whey,kreatin i metabolon,i sada me zanima koliko je preporucljivo uzimati metabolon i kreatin u isto vrijeme,ne znam bas najbolje o metabolonu,dok o kreatinu znam dosta stvari..Sve sto zelim je da mi neko od vas iskusnijih kaze da li mogu kombinovati kreatin i metabolon zajedno,naravno pored wheya,jer metabolon po upustvu moram piti 3x dnevno,po 2 gr ..Jedan poznanik je koristio no-xplode i kreatin u isto vrijeme,tacnije jeo ih je,za mjesec dana nagli porast misica imao,i zaista mnogo dobio na snazi,ali nakon drugog mjeseca zavrsio je u bolnici sa oteklom jetrom...Zbog toga vam i postavljam ovo pitanje,jer znam da je i metabolon i kreatin neka vrsta boostera..Hvala na razumjevanju !

  • #2
    Re: Whey,kreatin i metabolon !?

    Može to sve zajedno, imaš ovdje o metabolonu:

    http://www.building-body.com/forum/t...4213-Metabolon
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Whey,kreatin i metabolon !?

      Hvala Kelly...moze lock tema !

      Comment


      • #4
        Re: Whey,kreatin i metabolon !?

        gdje mogu nabaviti metabolon?

        dali smijem prekinut uzimati metabolon kad uzimam kreatin,pa tijekom stanke kreatina opet uzimat metabolon?

        Comment


        • #5
          Re: Whey,kreatin i metabolon !?

          Originally posted by Adatar View Post
          gdje mogu nabaviti metabolon?

          dali smijem prekinut uzimati metabolon kad uzimam kreatin,pa tijekom stanke kreatina opet uzimat metabolon?
          Ja sam iz Sarajeva,ako si negdje u toj okolini reci cu ti gdje mozes nabaviti metabolon..Kao sto Kelly rece,kreatin i metabolon mozes uzimati u isto vrijeme,stoga ne vidim zabunu zasto ne bih mogao piti zajedno uz kreatin,ili nakon stanke uzimanja kreatina..poz

          Comment


          • #6
            Re: Whey,kreatin i metabolon !?

            ja sam iz istre u hr,ali nasao sam stranicu gdje prodavaju metabolon,i tamo prodavaju tribulus sa 95% saponina pa mislim da cu prvo probat sa tribulusom pa cemo vidit za taj metabolon,moram jos malo istrazit o njemu,hvala

            ma uzimam neke jake tablete za tlak,kreatin,proteini i metabolon itd pa se brinem za jetru i bubrege,pa sam mislio smanjit opterecenje na njih da uzimam to naizmjenicno,kad prestanem uzimat kreatin da uzmem metabolon,kad uzimam kreatin onda obratno al mozda grijesim

            Comment


            • #7
              Re: Whey,kreatin i metabolon !?

              Originally posted by Adatar View Post
              ja sam iz istre u hr,ali nasao sam stranicu gdje prodavaju metabolon,i tamo prodavaju tribulus sa 95% saponina pa mislim da cu prvo probat sa tribulusom pa cemo vidit za taj metabolon,moram jos malo istrazit o njemu,hvala

              ma uzimam neke jake tablete za tlak,kreatin,proteini i metabolon itd pa se brinem za jetru i bubrege,pa sam mislio smanjit opterecenje na njih da uzimam to naizmjenicno,kad prestanem uzimat kreatin da uzmem metabolon,kad uzimam kreatin onda obratno al mozda grijesim
              Razumijem te u potpunosti !..Za to ces se morati posavjetovat sa nekim malo iskusnijim i starijim,ja sam pocetnik sto se toga tice,ali i ja paznju obracam na jetru...Negdje na forumu sam procitao da u apotekama mozes kupiti neku zastitu za jetru,mozda bi ti to pomoglo..

              Comment


              • #8
                Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                oke hvala ti

                Comment


                • #9
                  Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                  Originally posted by Adatar View Post

                  ma uzimam neke jake tablete za tlak,kreatin,proteini i metabolon itd pa se brinem za jetru i bubrege,pa sam mislio smanjit opterecenje na njih da uzimam to naizmjenicno,kad prestanem uzimat kreatin da uzmem metabolon,kad uzimam kreatin onda obratno al mozda grijesim
                  Sory ali količina gluposti koje ovdje izvaljuješ je tragikomična.
                  Brini za jetru kad piješ alkohol i kolu, proteini ti samo mogu izlječiti jetru...
                  Last edited by kelly; 27-10-12, 16:58.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                    procitaj ti opet sta sam ja napisao i ne izletavaj mi vise s takvim odgovorima,jasno?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                      Originally posted by Adatar View Post
                      procitaj ti opet sta sam ja napisao i ne izletavaj mi vise s takvim odgovorima,jasno?
                      Vidim da su tebi neke stvari nejasne, ajde smiri živce i čitaj, a manje laprdaj.
                      Last edited by kelly; 27-10-12, 14:52.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                        kelly je u pravu,pišeš totalne štupidece

                        Comment


                        • #13
                          Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                          Originally posted by kelly View Post
                          Vidim da su tebi neke stvari nejasne, ajde smiri živce i čitaj, a manje laprdaj.
                          imas ti kakvih problema? ako imas reci? nisam ja jedan od tvojih dupelizaca koji jedva cekaju da ti se uvuku u supak kad ti napises da si prdno,ako ne vidis dobro,stavi naocale pa procitaj sta sam ja napisao,a ti bepi sta se mijesas? ja nisam uopce spomenuo protein da steti,a to sto tebi fali zagrljaj nisam ti ja kriv,idi mami

                          Comment


                          • #14
                            Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                            Druze tebi je mozgu sve to nastetilo a ne jetri
                            I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Whey,kreatin i metabolon !?

                              ne kuzim zasto mi moras kenjat,mislim,nisam ja nista tvrdio,ni da je kreatin ni metabolon stetan,pitao sam,valda je ovaj forum za to i onda mi ti skocis na vrat,ja sve znam ti nista ne znas stav i poseres me,nemozes tako se obracat ljudima,ja bi sad laptop najradije kroz prozor bacio i polupo pola grada,ne kuzim zasto si mi morao tako odgovorit,jos si admin,skuzio bi neku trolcinu koja ceka neki forum obracun jer nema boljeg posla,slobodno me baniraj,bas me briga,ja sam svoje rekao i ne zanimas me vise

                              Comment

                              Working...
                              X