Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da bih lakše dobivao na masi što mi je pametnije: bcaa ili kreatin?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da bih lakše dobivao na masi što mi je pametnije: bcaa ili kreatin?

    Evo ovako,teže dobivam na mišićnoj masi (prehrana mi je stvarno sređena i koristim protein) i da bih lakše dobivao na masi što mi je pametnije,bcaa ili kreatin?
    hvala!

  • #2
    Re: bcaa ili kreatin?

    zasto dobivas teze na misicnoj masi? vjezbas dovoljno? oboje su dobri i bcaa i kreatin,ja bi izabrao kreatin,imas i glutamin pa si razmisli jos

    Comment


    • #3
      Re: bcaa ili kreatin?

      4 puta tjedno vježbam oko sat i 15 u teretani..i o glutaminu ne znam baš previše..

      Comment


      • #4
        Re: bcaa ili kreatin?

        Kratko i jasno,kreatin!

        Comment


        • #5
          Re: bcaa ili kreatin?

          Originally posted by T.A.T.A. View Post
          Kratko i jasno,kreatin!
          zbog cega


          najbolje bit i bilo da povecas unos kalorija, nego da ubacivas kreatin il bcaa,..
          poveacj unos hidrata, proteina, masti,.. i bcie rezultata
          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

          http://www.staying-fit.net/

          Comment


          • #6
            Re: bcaa ili kreatin?

            suplementi su dodatak prehrani na koji se nevalja oslanjat,nije to neki čudomiks koji će te nabildat,a bcaa pogotovo... sredi prehranu,treniraj žestoko,pravilno posloži plan treninga i rezultati će doć

            Comment


            • #7
              Re: bcaa ili kreatin?

              bcaa ti je aminokiselina koje ima u tijelu,zasto se nebi oslanjao i na suplemente ako kaze da je sredio prehranu i vjezba?
              suplementi su itekako korisni i takorec mogu napravit cuda uz pravilnu prehranu i vjezbanje,mislim da je dovoljno dosad iskusan i upoznat sa bb da zna sta su suplementi

              Comment


              • #8
                Re: bcaa ili kreatin?

                ja sam zadnjih par godina koristio i bcaa i glutamin, prestao sam u 7-8 mj.
                Jedina razlika koju primjećujem ili osjećam je u novčaniku.
                Znoj štedi krv

                Comment


                • #9
                  Re: bcaa ili kreatin?

                  ''sredio prehranu''

                  misli se udebljati od kreatina i/ili bcaa...


                  jedi vise bolan
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #10
                    Re: bcaa ili kreatin?

                    Da ne bude zablude..na mojih 65kg (170 visina) unosim dnevno cca 2800 kalorija,120 proteina,250 ugljikohidrata,jedem stvarno dosta voca za vitamine i pazim na kalcij..i da napomenem ne uzimam ugljikohidrate nakon nekih 16-17 sati radi sala(na par mjesta sam cuo tako)..suplementi mi nisu glavni oslonac prehrane,ionako koristim samo proteine nakon treninga..kreatin ili bcaa vidim samo kao pomoc u dobivanju mase,a kada bi dosao do one koje zelim jednostavno bih prestao to uzimati da odrzim kilazu.
                    I vjeruj mi 'trpam' se dovoljno..

                    Comment


                    • #11
                      Re: bcaa ili kreatin?

                      Originally posted by Vendetha View Post
                      zbog cega


                      najbolje bit i bilo da povecas unos kalorija, nego da ubacivas kreatin il bcaa,..
                      poveacj unos hidrata, proteina, masti,.. i bcie rezultata
                      Dečko pita ili ili ja sam mu dao svoje mišljenje...
                      a to što ima i drugih načina to je druga stvar...

                      Comment


                      • #12
                        Re: bcaa ili kreatin?

                        trpaj 3500 kcals


                        rijetko kad cujem da neko kaze da je 2800 trpanje i bas puno..ozbiljno
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #13
                          Re: bcaa ili kreatin?

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          trpaj 3500 kcals


                          rijetko kad cujem da neko kaze da je 2800 trpanje i bas puno..ozbiljno
                          hehe, ja sam na 4500 svoj na svome, ispod gladan a iznad mogu uvijek

                          Comment


                          • #14
                            Re: bcaa ili kreatin?

                            Originally posted by WTF View Post
                            hehe, ja sam na 4500 svoj na svome, ispod gladan a iznad mogu uvijek
                            ma i ja sam negdje na 4k+ non-stop...da ujutro mogu jesti bilo bi to i vise, ovako samo u kratkom periodu prije i poslije treninga unesem skoro 2000 u prosjeku
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #15
                              Re: bcaa ili kreatin?

                              Originally posted by Adatar View Post
                              bcaa ti je aminokiselina koje ima u tijelu,
                              Možeš ovo malo objasniti? Koliko ja znam BCAA se mora redovno unositi u organizam samostalno ili putem proteina.

                              Originally posted by zipoe View Post
                              i da napomenem ne uzimam ugljikohidrate nakon nekih 16-17 sati radi sala(na par mjesta sam cuo tako)..
                              Dobro si čuo, jedino ako imaš trening iza toga onda možeš i kasnije unositi UH.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X