Announcement

Collapse
No announcement yet.

anketa o suplementima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • anketa o suplementima

    Ekipo,

    ako koristite suplemente, molio bih vas za izdvojite 2 minute vašeg vremena
    za popunjavanje ove ankete. Rezultati ankete idu isključivo meni za moje
    istraživanje, rezultate ne dijelim nikakvim suplement kućama niti će vas itko
    poslije kontaktirati za kupnju bilo kakvih proizvoda.

    Btw anketa je naravno anonimna

    Eto, ovdje vam je link... pa ispunite kratku anketicu...

    http://www.surveymonkey.com/s/2WXWC3T

    p.s. Nadam se da je to u redu s moderatorima i da je na pravom mjestu otvorena
    tema.

  • #2
    Re: anketa o suplementima

    ispunio
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: anketa o suplementima

      -a dobro bi bilo kada bi svaki korisnik i ovde napisao koje suplemente koristi i zasto da i ostali mogu vidit

      Comment


      • #4
        Re: anketa o suplementima

        whey protein, vitamini , kreatin, total(blend) protein ,riblje ulje , zma
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: anketa o suplementima

          Originally posted by SemaMare View Post
          whey protein, vitamini , kreatin, total(blend) protein ,riblje ulje , zma
          - vidis,mene zanima cijena whey proteina i koji je! jer u mojoj teretani whey gold protein 908 g kosta 72 km,sto je cini mi se malo puno! jedino myprotein sto sam nasao na netu je dosta jeftin,al nema ga ovde (bih) i amino whey hydro 135km 3,5 kg!

          Comment


          • #6
            Re: anketa o suplementima

            kupuj hydro whey od THE nutritiona, za 135 km,to je ta cijena,i ja sam njega trosio prije on ti je najpovoljniji,a on gold zaboravi, oderase s cijenama pozz
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: anketa o suplementima

              Originally posted by ibro10 View Post
              - vidis,mene zanima cijena whey proteina i koji je! jer u mojoj teretani whey gold protein 908 g kosta 72 km,sto je cini mi se malo puno! jedino myprotein sto sam nasao na netu je dosta jeftin,al nema ga ovde (bih) i amino whey hydro 135km 3,5 kg!
              Imas na pik.ba od ironmaxa 2.3kg za 95 km ali slazem se sa semamare da je od the nutritiona ovaj 3.5kg najisplativiji barem kod nas.
              If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

              Comment


              • #8
                Re: anketa o suplementima

                a može li da se naruči myprotein, ima li neko iskustva sa tim, jel dostavljaju u BiH?? ispade 2.5kg ~100KM jeftin je i onaj od ultimate nutritiona..i scitec je jeftin poprilično....(scitec crveni čokolešnik je najukusniji protein koji sam pila, taj i isobolic vanilla )
                Last edited by Megara; 07-07-13, 22:50.
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • #9
                  Re: anketa o suplementima

                  Ne dostavljaju.

                  Najbolje ti je da sačekaš još koji tjedan jer će onda počet slat u Hr.

                  5 kg ~ 100 km
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • #10
                    Re: anketa o suplementima

                    Originally posted by Megara View Post
                    a može li da se naruči myprotein, ima li neko iskustva sa tim, jel dostavljaju u BiH?? ispade 2.5kg ~100KM jeftin je i onaj od ultimate nutritiona..i scitec je jeftin poprilično....(scitec crveni čokolešnik je najukusniji protein koji sam pila, taj i isobolic vanilla )
                    Ima u bosni dodam me na facebook 2,5kg 83km 5kg 140km.

                    Comment


                    • #11
                      Re: anketa o suplementima

                      Originally posted by bot1950 View Post
                      Ne dostavljaju.

                      Najbolje ti je da sačekaš još koji tjedan jer će onda počet slat u Hr.

                      5 kg ~ 100 km
                      Odakle ti informacije :O

                      Comment


                      • #12
                        Re: anketa o suplementima

                        Originally posted by Viper View Post
                        Ima u bosni dodam me na facebook 2,5kg 83km 5kg 140km.
                        Oko moje gdje si to ti kod nas (BiH) za te pare nasao dobar protein? to 5 kg -140 km moze biti samo gainer a protein no fu*king way
                        If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                        Comment


                        • #13
                          Re: anketa o suplementima

                          Originally posted by GruYsoN View Post
                          Oko moje gdje si to ti kod nas (BiH) za te pare nasao dobar protein? to 5 kg -140 km moze biti samo gainer a protein no fu*king way

                          pa to je cijena my proteina a nezz jel on na njega mislio, imaš onaj bodyenfit isto na piku 4.5 kg 160 KM

                          Comment


                          • #14
                            Re: anketa o suplementima

                            Originally posted by diinnoo View Post
                            pa to je cijena my proteina a nezz jel on na njega mislio, imaš onaj bodyenfit isto na piku 4.5 kg 160 KM
                            ja to smece i ne vidim a kamo li da bih ga kupio
                            If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                            Comment


                            • #15
                              Re: anketa o suplementima

                              Originally posted by GruYsoN View Post
                              ja to smece i ne vidim a kamo li da bih ga kupio
                              Smeće, ne znam zašto bi bilo smeće, al ako ti tako misliš OK Inače po kvaliteti my protein je rame uz rame sa ON goldom, a B&F je jedna renomirana holandska suplementska firma. poz

                              Comment

                              Working...
                              X